Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a különbség az Eachine...

Bevagokrugva64 kérdése:

Mi a különbség az Eachine e013 és az e013plus között melyik éri meg jobban, ha gyakorlatilag nincs árban különbség?

Figyelt kérdés

2019. júl. 13. 11:35
 1/2 anonim válasza:
Erre mondjuk én is kíváncsi lennék, a 2 drón közt hezitállok. De szerintem a főbb különbségek: a sima kamerája jobb, a plus nagyobb méretben, nagyobb az akksije és picit messzebb megy. Szerintem kb ennyi.
2019. júl. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Na, kijavítom magam, utána néztem és: a plusszos gép (eachine e013 plus) nagyobb picivel méretben, nagyobb a hatótáv, nagyobb az aksia, ergó többet repül, gyorsabb, és van benne acro mód, ami a versenygépekben is van.

A sima gép (eachine e013) egy megbízható, kezdő gép. Kisebb a hatótáv, lasabb, de megbízhatóbb, súlyban is valamivel kisebb és szerintem jobban is néz ki (ja és nem utolsó sorba, magyar teszt is van róla).

Kb ez minden amit össze tudtam szedni, sok sikert a választáshoz, én a plus melett fogok dönteni, illetve figyelj oda mivel a vr is hasznos lehet hozzá, érdemes lehet azzal együtt kérni. :)

2019. júl. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!