Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha mondjuk nekem van egy...

Stark2000 kérdése:

Ha mondjuk nekem van egy GTX690-nem, akkor abból 2db-ot be lehet kötni SLI-be (és akkor gyakorlatilag 4db vga lesz? )? És ha igen, akkor ott jóval nagyobb teljesítmény különbség van mint pl. egy GTX680 SLI esetén, nemde?

Figyelt kérdés
Természetesen nincsen egy darab ilyen kártyám se, csak érdekelne hogy ez a megoldás mennyire jövőképes, előnyös?

2014. okt. 9. 13:56
 1/4 A kérdező kommentje:

Ezt rosszul fogalmaztam: * és akkor a rendszer 4db videokártyát fog látni?


Egyébként ilyenkor a Vram mennyisége is összeadódik, és HD7970 CF esetén 6gb vram lesz? Vagy hogy van ez?

2014. okt. 9. 13:58
 2/4 BM-Striker ***** válasza:

Quad SLI nem skálázódik jól, és szükség van hozzá, 2 PCI-2 16x-re és egy nagyon erős tápra.



Nem éri meg 4 GPU-t használni, szörnyű hangos és energiazabáló.



GTX690-nek és többi 2 GPU-s kártyának annyi értelme van hogy egy gyártó kimondhassa, hogy övé legerősebb VGA egy ideig.

2014. okt. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor inkább csak GTX970 - GTX980-at érdemes venni, ha ilyen erőben gondolkozunk?
2014. okt. 9. 19:23
 4/4 BM-Striker ***** válasza:
Kb.
2014. okt. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!