Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Harry Potter 6-ban (Félvér...

A Harry Potter 6-ban (Félvér Herceg), ez mit jelent? (többi lent)

Figyelt kérdés

Amikor Dumbledore emlékében vannak,abban az emlékében amikor Tom Denemet hívja meg a Roxfortba:

"Mrs Cole minden jel szerint kellemetlenül éles eszű nő volt.Ezt nyilván Dumbledore is megállapította, mert előhúzta bársonyzakója zsebéből a varázspálcáját, s egyúttal felemelt egy teljesen üres papírlapot Mrs Cole asztaláról.

-Tessék mondta,s miközben átnyújtotta a papírt a nőnek,legyintett egyet a pálcájával.-Úgy vélem, ez tisztázza a problémát.

Mrs Cole szeme fókuszt váltott,s néhány pillanatig az üres papírra szegeződött.

-Ez tökéletesen rendben van-szólt végül nyájasan, s visszaadta Dumbledore-nak a papírlapot..."


Miért adja azt a lapot? És mi van vele rendben?


2010. júl. 12. 12:39
 1/4 anonim ***** válasza:
A papír üres volt, de Dumbledore a varázslatával azt keltette a nőben, hogy az egy irat. Már nem igazán emlékszem a történetre, de gondolom, vmien okmánynak állította be
2010. júl. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
aha értem...nagyjából...nem teljesen
2010. júl. 12. 14:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is így értelmeztem,mint az első.Vaskalapos éles eszű,szabálykedvelő nő volt az igazgatónő,és mivel Dumbledor jó emberismerő volt,gondolta egy hivatalos irat könnyebben meggyőzi,ezért varázsolt neki egyet.Én úgy képzelem,hogy az látszott a megbűvölt papíron,amit a nő látni akart.
2010. júl. 13. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mivel üres volt a lap de a nő egy okiratnak nézte
2022. márc. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!