Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Emlékszik valaki az alábbi...

TR75 kérdése:

Emlékszik valaki az alábbi képregényfüzetre 1988-89-ből? Mi volt a címe, ki írta/rajzolta a történeteket?

Figyelt kérdés

Egy A/4-es méretű füzetben adtak ki két képregényt fekete-fehérben a 80-as évek végén (a borító volt talán valamilyen pirosas vagy narancssárgás vagy hasonló).

Az egyik történetben, ha jól emlékszem, a főhős nyomozott egy laboratóriumból megszökött (?) kísérleti alany után, akit egyszerűen a tökéletes embernek neveztek. Az volt a főszereplő feladata, hogy megtalálja és megölje, mert veszélyt jelentett az emberiségre. A karakter úgy nézett ki, mint Bruce Lee (volt valami bunyó is). A történet végén megtalálja a célszemélyt, de nem öli meg, mert megesik a szíve rajta, és kiderül, hogy nem veszélyes senkire, sőt.

A másik történetben egy világméretű katasztrófa után egy ember keres túlélőket, de senkit nem talál, míg aztán rábukkan egy nőre, akivel újraalapítják az emberiséget (szóval ja, gondolom, valami olyasmi címe lehet, hogy "Az utolsó ember" vagy valami hasonló)

Köszi a segítséget.



2019. aug. 5. 17:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Te Dr Justice-re gondolsz aki 6.danos karatés volt.Olyan tudósféle aki a világ minden táján segített a bajbajutottakon.Az egyik történet címe egy vírus megszökött-talán ezt keresed.
2019. aug. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Dr. Justice-ra emlékszem (szigorúan doktor jusztice volt a kiejtése :-D ), a Kockásban voltak kalandjai. Ez a főhős konkrétan Bruce Lee-re hasonlít.
2019. aug. 6. 13:36
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Köszi az ihletet az én hasonló kérdésemnél, megtaláltam!


Preyer Hugo- Szendrei Tibor: Emberek és Robotok


:D

2021. máj. 11. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Azta, na, ezt be kell szereznem :-D

(Amúgy anno elcseréltem A birodalom visszavágra :-D )


Köszi.

2021. máj. 11. 02:20
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Az illusztrátor honlapján elérhető:


[link]

2021. máj. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi!
2021. máj. 11. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!