Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Egy Harry Styles blogot...

Egy Harry Styles blogot keresek, amit még régebben olvastam. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Nos, a történet arrol szólt, hogy volt egy lány, aki az édesanyjával élt együtt(apja nem volt) de nem volt valami jó a kapcsolatuk. A lányt a suliban sem kedvelték, nem volt egyetlen egy barátja sem. Mindenki elpártolt tőle. Aztán érkezik egy új srác, Harry. Elöször nincsenek jóban, szekálják egymást, de aztán egy közös büntetés során jóban lesznek. Nagyon jó barátok lettek, kézen fogva járkálnak stb. Aztán egyszer a lánnyal elkezd flörtölni a pizzás srác, és Harry féltékeny lesz,és megcsókolja a lányt.Ezek után teljesen eltávolodnak egymástól. Közben a lány kibékül az anyjával, aztán összejön egy férfival, aki nem más, mint Harry apja. Aztán a két szülő bejelenti a költözést, és aztán Harry és a lány újra egymásra találnak.idáig jutottam az olvasásban. Ez még régebben volt(valojában jó pár éve) és most valamiért eszembe jutott, és szeretném újra elolvasni, de sajnos nem találom. Reméltem, hogy itt majd valaki tud segíteni.

2019. aug. 14. 10:10
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!