Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi lehet ennek a könyvnek a címe?

Mi lehet ennek a könyvnek a címe?

Figyelt kérdés

Olyan 5 éve olvashattam, talán vörös pöttyös volt de ebben nem vagyok biztos.


A történet azzal kezdődött, hogy egy tizenéves lány egyedül megy fel a hegyre mert agydaganata van és ez volt az utolsó vágya, elmondta, hogy a szaglását vesztette el először, és hogy ez mennyire fontos érzékszerv csak alábecsülik.

Ahogyan ment fel találkozott emberekkel, egy sráccal stb utána nem emlékszem pontosan de mikor visszaér a városba ahonnan indult minden fel van forgatva és kisül, hogy az emberekből "zombik"(?) lettek, utána szintén valakivel menekül és találnak egy tábort ahová beengedik őket de az ott lévő emberek nagyon furák, nem bíznak bennük és még valami farkastámadás is rémlik.


Tudja valaki, hogy melyik lehet ez a könyv? Már elég sokat keresgettem, de mivel régi is így nem találtam semmit.


A válaszokat előre is köszönöm!



2019. aug. 22. 10:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Tipp:


Hamvak (2011).

[link]

2019. aug. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, ez az a könyv. Nagyon köszönöm!
2019. aug. 23. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!