Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Wattpad ingyenes?

A Wattpad ingyenes?

Figyelt kérdés
Szeretnék Wattpadra feltölteni történeteket , csak elég béna vagyok és nem tudom,hogy hogy kell. Esetleg fizetni kell a storykért?

2019. aug. 22. 23:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ingyenes.
2019. aug. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Regisztrálás és történetírás ingyenes. Viszont olvastam olyat, hogy a jó és ismert történetekért (főleg külföldiekért) majd fizetni is kell, hogy az írónak legyen bevétele, bár ezt még nem vezették be, és nem tudom, hogy mi igaz ebből.
2019. aug. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy ezt, amit a 2. válaszoló írt, már bevezették. Mindenesetre még így is az oldal használata nagyban ingyenes, szóval magáért azért, hogy publikálsz, nem kell fizetned. :)
2019. aug. 23. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
A történetírás és feltöltés ingyenes. Inkább külföldi storyknál jellemző (bár még nem túl elterjedt), hogy néhány rész elolvasása után muszáj "megvenned" a tartalmat. Az ilyen történetek "Paid Story" jelzéssel vannak ellátva. :)
2019. aug. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A regisztráció és történetírás illetve -publikálás ingyenes, viszont a reklámmentességért és egyes külföldi irományokért fizetni kell, ilyen WattPad coinokkal vagy mivel.
2020. jan. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!