Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Wattpad-ra ingyenes a...

A Wattpad-ra ingyenes a regisztráció? (+ 1 kérdés lent)

Figyelt kérdés
Érdekelne titeket egy naplószerű iromány/az SzJG folytatása a gyerekeik szemszögéből/fantasy regény?

2017. márc. 16. 20:33
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Igen, ingyenes. Engem marhára nem érdekelne, de azért csak írd meg nyugodtan és készülj fel, hogy te leszel ott az ezredik, aki ilyesmivel próbálkozik.
2017. márc. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Csenge1513 ***** válasza:
61%
Igen teljesen ingyenes. Én is fent vagyok wattpadon. Én szívesen elolvasnám a könyved.
2017. márc. 17. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Oké. Köszönöm a válaszokat. És gondoltam, hogy lesz olyan akit nem fog érdekelni de hát nem is lehet mindenkinek megfelelni. Azért tényleg köszönöm csak kíváncsi voltam.
2017. márc. 17. 11:09
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ingyenes, csak marhára bonyolult a használata. Legalábbis nekem. :D Épp erről beszélgettünk egy másik kérdésnél.

Mindenesetre regisztrálj, tedd fel az irományod, és tapasztald ki magad. Lehet, neked bejön.


Ajánlom még - ha nem használtad eddig - a fanfiction.net-et és az Archive of Our Own-t. Azok (szerintem) sokkal jobbak.


Egyébként nem tudom, mi az az SzJG (bocsi a tudatlanságomért), de gondolom, hogy azokat, akik ezt a fandomot követik, érdekelné egy erről szóló történet.

2017. márc. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm egyébként az SzJG Leiner Laura Szent Johanna gimi-jének a rövidítése :)
2017. márc. 19. 10:20
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Jaaaaa. Oké, azt nem ismerem, bocsi. :)
2017. márc. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
56%
Igen,a regisztráció ingyenes.Én szívesen elolvasnán a történetedet.
2017. máj. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!