Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ti milyen könyvet olvasnátok...

Ti milyen könyvet olvasnátok szívesen Wattpadon? Bármilyen témát szívesen meghallgatok. Romantikus, Fantasy. Stb

Figyelt kérdés

2019. aug. 26. 16:23
1 2
 1/14 anonim válasza:
17%
Én személy szerint zombie apokalipszis ről olvasók csak és van egy zombie apokalipszis és könyvem alig raktam ki a részeket már kérték a folytatást elég népszerű ez a téma is
2019. aug. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
Ki kérte a folytatást, anyukád? Képzelem milyen olvasmány lehet, ha egy mondatot nem tudsz értelmesen leírni...
2019. aug. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Szerintem, a 7 éveshez felérő agyi szinteddel írt kritikád senkit sem érdekelt...
2019. aug. 26. 16:48
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Oké :D Komoly "írók" vagytok :D Köszönöm a privit, kedves ITSMEHELP :D
2019. aug. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%
Ahhaha, első, aki egy mondatot nem tud leírni és nem ismeri a vesszőt, nem 7 éves agyi szinten van, de aki megkérdőjelezi hogy, valaki ilyen írástudatlanul hogy képes írni, az igen? :D Beszarás.
2019. aug. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Mondd...Te hova raktál volna vesszőt a kérdésembe? Mert ha ennyire nincs életed,hogy egy ekkora hibába is belekötsz, akkor miért nem tudsz békén hagyni? Csak egy kérdést tettem fel, és ha egy normális ember lennél, nem akadnál fel ezen...
2019. aug. 26. 17:11
 7/14 anonim ***** válasza:
83%
Te hogyan olvasol, ha ennyire gondot okoz pár egyszerű mondat értelmezése? Az 1. válaszolóhoz beszéltünk. Jézusom...
2019. aug. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Valami különlegeset. Ami nem olyan, hogy kapásból 10-et lehet mondani. Nem az a lényeg, hogy népszerű legyél, hanem az, hogy amit írsz azt szeresd és egyedi alkotás legyen.

P.S.: Ha írsz valamit akkor linkeld be, mert érdekel, hogy mire vagy képes. :)

2019. aug. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ne haragudjatok...Azt hittem nekem írtátok ezeket...Nem értettem miért írtok ilyeneket, mikor helyesen írtam le a kérdésem. Mindenkitől elnézést...Szégyenlem magam.
2019. aug. 26. 17:32
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes választ a 8. írónak!
2019. aug. 26. 17:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!