Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi történt a moly.hu oldalon...

Mi történt a moly.hu oldalon hat évvel ezelőtt (2013-ban), amiért tömeges törölték az emberek a regisztrációjukat?

Figyelt kérdés
Nem az érdekel, mi történt most, mert azt tudom. Mindkét oldalét. Az érdekel, mi volt akkor régen, de az is így nyár végén történt.

2019. aug. 31. 19:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én azt sem tudom, hogy most mi történt. Mi történt?
2019. aug. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
csatlakozom az első kérdezőhöz, jelenleg egy internetes újságnál dolgozom ahol minden triviális dologról beszámolunk (no name kamasz színész halálhíre aki egyszer játszott egy sorozat két részében), de erről én se hallottam
2019. szept. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
*első válaszolóhoz
2019. szept. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Röviden: Volt egy fejlesztés, ami nem mindenkinek tetszett, és ketten széttrollkodták az oldalt, amibe még páran beszálltak, amire az adminok tiltással válaszoltak. Korábban volt egy blogbejegyzés, amire tömegesen megsértődtek.


Én úgy gondolom, ha használsz egy fórumot, közösségi oldalt, akkor az ottani szabélyokat be kell tartani, nem megsértődni. Ez igaz akármire, Molyra, Gyakorira, mindenre. Csak mindig lesznek olyanok, akik azt hiszik, hogy a szabályok rájuk nem vonatkoznak.

2019. szept. 1. 19:48
 5/8 anonim ***** válasza:

#4 érdekes, de ilyen szinte minden oldallal megtörténik, sőt van rosszabb, a 4chan (egy ingyenes fórum, egyébként ajánlott elkerülni mert nagyon sok a mentálisan beteg ember a felhasználók között) tulajdonosa például egyre több külföldi adatszolgáltató hozzáférését letiltja hogy az emberek megvegyék a prémium tagságot

egyébként könnyen lehet, hogy 2013-ban is valami hasonló volt, bevezettek egy új szabályt, akik meg nem voltak hajlandóak tudomásul venni, azt törölték

2019. szept. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ez melyik évben történt, de én azt hallottam, hogy a felhasználási feltételekben fura dolgok voltak. Abban igazad van,hogy akkor nem kell regisztrálni. Állítólag előfordult, hogy valaki lehozott egy könyvet, ami az admin kedvence volt, erre kitiltották. Vagy valakinek írogatott valaki személyesen, zaklatta, és még őt tették helyre. vagy az admin állítólag lekezelően válaszolt. Olyat én is ismerek, akinek a főadmin totál kioktatóan válaszolt valamire. Állítólag gyerekesen viselkedik. Mindenesetre sokaknak nem tetszik, hogy az oldalt megszállták a tiniregényeket olvasó igénytelen tinik, meg hogy közösségi oldalként működik szinte, de engem ezek nem zavarnak.
2020. febr. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
*lehúzott egy könyvet
2020. febr. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi volt az a blogbejegyzés, amire tömegesen megsértődtek?
2020. febr. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!