Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Van ilyen Harry Potter fanfict...

Van ilyen Harry Potter fanfiction?

Figyelt kérdés

olyan amiben a mugli világot mutatják meg varázslóknak, pl. Harry és Hermione elviszi Ront meg Ginnyt egy zenei fesztiválra, vagy Hermione tanítja autót vezetni Ront, esetleg elutaznak valahova külföldre nyaralni ahol a muglik között vannak, aztán esetleg belefutnak más varázslókba ott

ha nincs ilyen, szerintetek elolvasnának valami ilyen fanfictiont?



2019. szept. 2. 04:02
 1/4 anonim ***** válasza:
40%
nincs és nincs is rá igény.
2019. szept. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%
1-es válaszoló egy gyökér, ne foglalkozz vele. Én elolvasnék egy ilyet, amúgy is mindig furcsálltam, hogy a muglivilágról mindig csak a könyvek első 1-2 fejezetében esett szó vagy Arthur mugliszenvedélyén keresztül :D
2019. szept. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
65%
Ha angolul is jó, akkor keresgélj AO3-n, be lehet állítani szereplőket, témákat, mindent a kereséshez.
2019. szept. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Réniá ***** válasza:
64%

Még nem olvastam ilyet, pedig nagyon érdekelne. Nekem például a könyvekből mindig is hiányzott az, hogy Harry és Hermione sohasem beszéltek a mugli világról, vagy Ronnak sem akarták megmutatni.

De ha véletlenül találsz vagy írsz egy ilyet, akkor linkeld légyszi, mert szívesen elolvasnám.

2019. szept. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!