Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit gondolsz a Narnia Krónikái...

Mit gondolsz a Narnia Krónikái könyvsorozatról? Olvastad mind a 7-et? Melyik tetszett legjobban?

Figyelt kérdés
2010. júl. 14. 12:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én csak a varázsló unokaöccsét nem olvastam. Legutoljára a a Ló és kis gazdáját. De legjobban a hajnalvándor útja tetszett.

Neked melyik?

2010. júl. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem tudnám megmondani, melyik tetszett a legjobban. Talán A varászló unokaöccse és Az ezüst trón. De összekötve mind a hét.
2010. júl. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
4%
Én olvastam mind a hetet, de őszintén egyik sem tetszett. Csak a film miatt kezdtem el olvasni őket, meg láttam, hogy nem is olyan vastagok ezért, de nem kötötte le a figyelmemet.
2010. júl. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Keresztény propaganda.
2010. szept. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
mind a 7et olvastam kétszer. a Ló és kisgazdáját 3szor. Akkor mi a válaszom? :)
2011. jún. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A film szerintem sokkal jobb. A könyveket nem tudtam annyira élvezni. A könyvek közül a legjobbnak találtam: A varázsló unokaöccse, A ló és kisgazdája és az Ezüsttrón.
2012. júl. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
59%
Mind a 7 könyvet kiolvastam,egy hét alatt és ráadásul 2x.:) Nekem igazából az összes nagyon tetszett,valamelyiken (pl.A végsõ ütközet) még kicsit sírtam is.Ennek ellenére a kedvence(i)m : Az oroszlán,a boszorkány és a ruhásszekrény,Caspian herceg,Az ezüsttrón és A végsõ ütközet.Az egész sorozat szépen ki van dolgozva,érdekes a történet és a cselekmény sorozat is.Amikor az egyik Narnia könyvet olvasom (pl.Caspian herceg),akkor szinte magam elõtt látom a filmet,vagy épp tökéletesen el tudom képzelni.Tehát lényegében a Narnia Krónikái nagyon érdekes,tanulságos és magával ragadó könyvsorozat,gyermekeknek figyelmükbe ajánlom,mert sokat tanulhatnak belõle.:)
2013. dec. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!