Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Írnátok olyan Akció/kaland...

Írnátok olyan Akció/kaland könyveket, amelyek főszereplőjével egy mai középiskolás is tudna azonosulni?

Figyelt kérdés

Elég sok sorozatot/képregényt/videójátékot fejeztem már be, és nagyon szeretem az ilyeneket, de valahogy a történeteket leíró könyvek között még nem találtam olyat, ami egy kicsit is megfogott volna. Ezt először annak tudtam be, hogy mivel én leginkább a keleti kúltúra felé vagyok nyitott a szórakoztató ipari művekkel kapcsolatban, de a legtöbb könyvet, amit ismertem, inkább nyugatról származik, de most úgy gondolom, hogy sokkal inkább azzal van a baj, hogy nem én voltam a célközönség.


Szóval, leginkább valami olyan érdekelne, amiben nem alapsztereotípiákra épített karakterek vannak (szóval legyenek benne szerethető karakterek), lehet akár Fantasy, és akció legyen benne.


2019. szept. 8. 15:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Richard Laymon: Vidámpark

Dean R. Koontz: Az éjszaka hangjai

2019. szept. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!