Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen magát érdemes vásárolni...

Sumire94 kérdése:

Milyen magát érdemes vásárolni/olvasni?

Figyelt kérdés

Tudom erre a kérdésre kicsit nehéz válszolni, de remélem hogy valaki esetleg tud jó tippet adni...

Lényeges dolog hogy eddig még nem olvastam mangát, csak próbáltam és azt is úgy hogy online felületen... Úgy nem volt túl szórakoztató számomra, ezért arra gondoltam hogy esetleg meg kellene próbálnom "normális" formátumú mangát olvasni. Tehát mit ajánlotok első mangának?

Lehetőleg angol fordításban is létező, illetve ne 100+ részes alkotás legyen!

Plusz nem egy perverz valamit keresek...!

A műfaji érdeklődésem elég tág, szóval külömben szinte bármi érdekel.


Köszönöm a normális válaszokat! :)



2019. szept. 17. 11:26
 1/3 anonim ***** válasza:
68%
ha van egy kedvenc animéd aminek nem ezer kötetes a mangája, én azt mondanám elsőnek (Mob Psycho jut eszembe először, ő 16 kötetes, vagy a Silent Voice 7 kötet). esetleg nézz utána egykötetes oneshot mangáknak, mi az, ami érdekel ránézésre.
2019. szept. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is azt akartam javasolni, mint az első.


A mangákat felszokták dolgozni anime sorozatként is, de nem mindig fejezik be őket. Érdemes egy ilyen kedvelt sorozatnak a mangáját megvásárolni.


Vagy vannak filmes adaptációs is, ezekre is rákereshetsz. Egy filmet kevesebb idő végig nézni és abban tényleg csak a nagyon fontos dolgokat szorítják bele, sok érdekésség kimarad. Én pld. most az Alita, a harc angyala mangát olvasom. (Vannak azért különbségek, bőven)


Én a helyedben még is csak online próbálkoznék, egy kettő-négy fejezetet lecsúsztatnék online, annyiból már el tudod dönteni, hogy érdekel-e tovább vagy sem.

2019. szept. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindkettőtöknek a javaslatokat! :)

Erre én magam is gondoltam amúgy, de nagyon sok animét nézek mostanában és én olyan vagyok hogy nem tudok olyasmit elolvasni amit már láttam filmen vagy animében... De valószínüleg úgyis az lesz a vége hogy ezzel próbálkozom. És igen, maradok az online olvasásnál is mert úgy sokkal több mangához hozzáférek.

2019. szept. 19. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!