Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Napoleon Hill könyveket...

Napoleon Hill könyveket érdemes még vásárolni? Vagy csak másként adnak ki, mind ugyanazokat a régi könyveket?

Figyelt kérdés
Mert például "Goldolkodj és gazdagodj" könyv amikor kijött az eredeti 16 ponttal, Ford és a többiek azonnal visszavonták a példányokat hogy a többiek csak úgy ne tudják a titkaikat. Amit később kiadtak az csak 13 pontos volt, a 3 legfőbb dolgot kivették ami tényleg segítene az embereknek meggazdagodni. Azóta szerintem csak ezeket és más témával újból és újból újraírva adják ki, nem?
2019. júl. 13. 23:06
 1/5 A kérdező kommentje:
Vagy Brian Tracy pl. vagy 30 könyvet kiadott a sikerességről... Miért nem 1 nagy könyvben írta le....
2019. júl. 13. 23:36
 2/5 anonim ***** válasza:
44%
Ezekkel tudod ki gazdagodik meg? Az író! Mert a sok .... megveszi a könyvet, ami semmit sem ér!
2019. júl. 14. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is így gondolom lassan, minden könyvet elolvastam de ha picit jobban is állok, szerintem nem leszek gazdag...
2019. júl. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Most is kiadták azt mondván hogy "teljes 16 törvény" amit titkoltak:

[link]


De már látom hogy ott azt írja "1. fejezet", mégis miért kellet szétszedni még ezt is? Több pénz?

2019. júl. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
*1. kötet
2019. júl. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!