Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Gondolatolvasással látni?...

Gondolatolvasással látni? Hülyeség vagy érdekes? Alkonyat fanfictionról van szó.

Figyelt kérdés

Alkonyat fanfiction, egy másik vámpírcsaládról szól, ahol a lány vak. Vakon született, és amikor átváltoztatták, nem gyógyult ki a veleszületett betegségéből, hanem helyette a többi érzékszerve lett erősebb (még egy vámpíréhoz képest is sokkal kifejlettebb) és a gondolatolvasás lett a különleges képessége. És mások gondolatait olvasva látja a környezetét.


A másik ötletem, ami sokkal elvetemültebb, hogy a lány képes az "agyhullámaival letapogatni a környezetét".


Mit gondoltok róla?


2019. szept. 22. 19:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az első verzió;"mások szemén át látni" jobban hangzik,de így van egy kis xmen/metahumán beütés,de nekem be jön

👍!

2019. szept. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az első jobb.
2019. szept. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is az első a jobb. Én legalább is elolvasnám
2019. szept. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!