Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A vaják könyvsorozathoz van...

A vaják könyvsorozathoz van valahol részletesebb összefoglaló?

Figyelt kérdés
A könyvsorozat felénél tartok, sokminden nem ugrik be elsőre(pl. személyek neveiről, kik ők), így jól jönne valami áttekintés az eddigiekről. Ha valami oldalt vagy egyebet tudna valaki mutatni, azt nagyon megköszönném.

2019. szept. 30. 16:26
 1/2 anonim ***** válasza:
55%

Witcher wiki-k, nem tudom mennyire hátrány az, ha angol.

[link]

[link]

2019. szept. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem legegyszerűbb, ha szimplán Googlebe rákeresel az adott karakter nevére pl: Witcher Sabrina Glevissig. Vagy egy esemény nevére pl: Battle of Sodden Hill (Soddeni csata).

Ahogy az első válaszoló is írta, valóban a WitcherWiki a legmegfelelőbb erre a célra.

[link]

Ott van még a Reddit ahol érdekes filózásokat, véleményeket olvastam egy-egy témában. Esetleg még a Gamefaqs oldalán is találhatsz infókat.

2019. okt. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!