Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Az "AZ" könyvben Pennywise...

Az "AZ" könyvben Pennywise miért nem eszi meg az áldozatait?

Figyelt kérdés
Feltűnt, hogy a könyvben ált. csak széttépi/ megcsonkítja, de sosem falja fel teljes egészében a gyerekeket (hiszen rengeteg hullát megtalálnak). Miért nem eszi meg őket teljesen? Így hogy nem marad éhen?

2019. okt. 8. 18:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Horror=a logika más út mentén játszik. De azért mert bele eszik mindegyikbe. Talán ennyi elég, különösen amiatt, hogy inkább a félelemből táplálja magát egy bizarr úton. Kicsit olyan mint az Aki bújt aki nem. Nem eszi meg teljesen az áldozatait, csak azon részeit amelyekre szüksége van.
2019. okt. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

"Itt felvetődik néhány érdekes (és szerintem létfontosságú) kérdés. Például, mivel táplálkozik valójában Az? Tudom, hogy néhány gyereket részben megevett – legalábbis harapásnyomok látszottak rajtuk –, de lehet, hogy mi kényszerítjük rá. Az biztos, hogy kicsi gyerekkorunktól fogva arra tanítottak bennünket, hogy ha a szörny elkap a sötét erdőben, akkor megesz. Lehet, hogy ez a legrosszabb, amit el tudunk képzelni. De valójában a hit az, ami ezeket a szörnyetegeket táplálja, nem igaz? Kénytelen vagyok levonni a következtetést, miszerint lehet, hogy a táplálék maga az élet, de a hatalom forrása a hit, nem a táplálék. És ki képesebb nagyobb hitre a gyereknél?

Lehetséges, hogy Az számára az biztosítja a legnagyobb védelmet, hogy amikor a gyermekek felnőnek, elvesztik a hit képességét, illetve a lélek és a képzelőerő bénultsága uralkodik el rajtuk?"

2019. okt. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!