Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek ez a könyv jó...

Szerintetek ez a könyv jó lenne karácsonyra? Nagymamámnak lenne, hogy tudja használni a számítógépet és az okostelefont.

Figyelt kérdés

[link]

Szóval arra gondoltam, hogy a nagyinak, aki még egyáltalán nem öreg, ezt a könyvet adnám karácsonyra. Van számítógépe meg okostelefonja is, de nem igazán használja. Igazából nem meri. Ha mi segítünk, akkor érdekli, meg megcsinálja, de új dolgokat nem mer, mert fél hogy elrontja. Hiába mondjuk, hogy nem tudja.

A tartalma alapján pont jó lenne neki, egy csomó minden benne van amit mi is elmondanánk neki, és elvileg az ő generációjának is van szánva.

Szerintetek örülne egy ilyennek?



2019. okt. 11. 18:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha alapvetően érdekli a dolog, és még saját gépe és telefonja is van, akkor szerintem nagyon jó ötlet. Ha már nyugdíjas, akkor még ideje is lenne rá, hogy tanulgassa a használatukat, viszont így nem kellene rátok támaszkodnia. Gondolom azért nem is próbálkozik vele a távollétetekben, mert nem akar kényelmetlenséget okozni nektek azzal, hogy titeket hívogat, ha valami nem megy. Azért én a helyedben bele is olvasnék a könyvbe, mielőtt megveszem, hiszen te ismered a nagymamádat, te tudod mennyire értené meg a szöveget.
2019. okt. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem igen, jó ötlet lenne.

Nekem is vannak idős rokonaim, akik "félnek" használni a legújabb technológiai kütyüket, és örülnék, ha ők is "részesei" lennének a modern világnak. Lehet, hogy én is veszek ilyen könyvet :D

2019. okt. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!