Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ha olvastátok Leiner Laura...

Ha olvastátok Leiner Laura Emlékezz rám című könyvét, akkor mi a véleményetek a végéről?

Figyelt kérdés
Ugye folytatódni fog de a szereplők teljesen mások lesznek. Ennek én nem igazán örörük, nektek mi a véleményetek?

2019. okt. 29. 21:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem jó, hogy lesz még egy trilógia, én legalábbis nagyon örülök neki. Az, hogy más szereplőkkel lesz, szerintem az is jó. Egy az, hogy Zsombi döntése (hogy a többiek nélkül nem megy el a versenyre) is bizonyítja, hogy milyen összetartó csapat lett belőlük két hét alatt, kettő, hogy nem is lehetne trilógiának nevezni, hogyha ugyanazok a szereplők lennének benne.

Oké persze sok embernek a szívéhez nőtt Hannáék története (nekem legalábbis biztosan), de nem ragadhatunk le csak azért mert hiányozni fognak vagy ilyesmik (nem sértésnek szánom). Meg aztán ott van az, hogy nekem még Linda is hiányzik a Remek!ből, szóval nekem még se kéne szólalnom. Remélem nem fárasztottalak le nagyon! :D

2019. okt. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mivel másokkal folytatódik, így számomra nagyon hiányos volt a vége. Nem ért el akkora átütést, mint a gimivel és a Bexivel. Illetve a 2. résztől hibákat is vétett a túl sok önmarcangolással. Ezektől függetlenül imádtam olvasni, de erőteljes hiányérzetem van. Valahogyan úgy érzem, hogy ezt kellett volna maximálisan lezárni és "ugyanebben az univerzumban" még egy ilyen dobás szerintem ennyire sem fog jól teljesíteni. Persze ne legyen igazam.


Alábbi linken a kritikámat olvashatjátok. :-)

[link]

2019. nov. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Roxy24 válasza:
100%
Nekem nagyon lezáratlan volt a vége. Sok mindenre kíváncsi lettem volna, amire nem kaptam választ és nem is fogok már. Kicsit csalódtam a könyvben, pedig hatalmas Leiner Laura rajongó vagyok.
2019. nov. 7. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
33%
Én nem tudom, mi újat tud még kihozni ebből. Már minden karakter-féle el lett lőve a Hannás sztoriban, pl. nem tisztességesen versenyző diákok, idegesítő szereplők, stb. Plusz nagyon más történetet nem tudok elképzelni, csak hogy ugyanúgy vannak a feladatok, a főszereplő összejön valami sráccal plusz minden feladatnál ő jön rá mindenre(mint Hanna ugyebár)...Kocsis tipikus szövegei a neten,stb. És ettől talán már kicsit unalmas lehet. De persze nem akarom előre lehúzni, mielőtt még egyáltalán olvastam volna, meg hát Laura elég kreatív, úgyhogy ha így döntött, hogy ír egy másik IOV-os trilógiát, akkor biztos vannak még jó ötletei.
2019. nov. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
40%
Nekem nagyon tetszett ez a rész is, de azért a zsepi is előkerült. Én nekem iszonyatosan hiányozni fog ez a trilógia, de ennek így kell lennie❣️🦄 Nekem ez volt az első Leiner Laura könyvem. 10/10000000-re értékelem. Imádtam.
2019. nov. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, én is így gondolom mint ti🙂
2019. dec. 23. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!