Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudtok ajánlani ilyesmi könyvet?

Tudtok ajánlani ilyesmi könyvet?

Figyelt kérdés
Egyik szülőmnek szeretnék egy könyvet venni, amolyan célzásképpen, hogy változtasson a dolgain. Jó ideje nem vagyunk már jóban, úgy érzem nem szeret engem ès engem okol az elbszott életéért. Eléggè megkeseredett ember lett belőle. Gondok vannak az idegeivel, boldogtalan és nekem meg bűntudatom van, mert mintha azt éreztetné nem érdemlem meg, ha neki sem jutott. Eljutottunk olyan szintre, hogy már úgy érzem én sem szeretem őt. Karácsonyra nem akarok neki venni semmit, ezen a könyvön kívül. Hátha valami változást hoz az életünkbe a hatása. Nagyon haragszik a szüleire évek óta, őket is okolja az elcseszett èletéért, az anyja nem kíváncsi rá. Engem meg nem szeret többek között azért, mert az anyját látja bennem. Miközben ő hasonlít a legjobban rá igazából. Mondjuk belőlük vagyok, szóval én se vagyok tökéletes tisztában vele. Egy pszichológiai könyvet keresnék ilyen témában. A Mérgező szülőket ismerem, de azt mégse adnám oda. Nem megbántás a szándékom, csak egyfajta jelzés.

2019. nov. 5. 08:13
 1/2 anonim válasza:

L. Stipkovits Erika- Szeretettel sebezve

és ezt Neked is ugyanúgy ajánlom olvasásra, sőt, legfőképpen Neked ajánlom.

2019. nov. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mark Wolynn: Örökölt családminták
2019. nov. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!