Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Olvas valaki Star Wars fanfict...

Olvas valaki Star Wars fanfictionokat?

Figyelt kérdés
Olvas valaki Star Wars fanfictionokat? Mert szeretnék írni de ahogy látom nem sok van belőlük és kritikát se sokat írnak rájuk.

2019. nov. 8. 21:19
 1/6 anonim ***** válasza:
86%

Szia!


Volt rá példa, hogy olvastam, sőt segítettem a javításban is a wattán, de a srác abbahagyta az SW fic írását. Pedig tudnám, ha folytatná, mert bejelöltem.


Én a klasszikus SW trilógiát szeretem (egy időben eléggé rajongtam is érte/értük). A következő trilógia kiábrándított, az új filmeket megnézem, de már nem mint rajongó. Számomra egyedül a Han Solo film hozta a régi feelinget - bár tudom, sokan lehúzták -, de szerintem, meg alul értékelik. Plusz: nem tetszhet mindenkinek.

2019. nov. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Szerinted megérné elkezdeni egy fanfiction írását?
2019. nov. 9. 05:41
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Mindenképpen, mert neked is lesz gyakorlatod az írásban. Ahogy egyre többet írsz, úgy csiszolódik a stílusod.

Hol publikálsz?

2019. nov. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A Merengőt nézegettem de még nem vagyok benne biztos, hogy hol kéne publikálnom.
2019. nov. 9. 12:03
 5/6 anonim ***** válasza:
55%

Végül is... ott csak akkor van baj, ha a helyesírásod / fogalmazásod kívánni valót hagy maga után. Ugyanis ott addig nem teszik ki, amíg nem ellenőrizték.

Ez ugyan ad minőséget, de korlátot is jelent más szempontból. (Nyilván nekem sem a fentiekkel van a problémám)


A wattpad lehet még - bizonyos szempontból - jó ugródeszka. Gyakorolni mindenképp. Csak ne várj sok olvasottságot. Írj magadnak, akkor tisztul, és formálódik a stílusod.

Konkrétan én az AO3 felületén publikálok [link]

, LMBTQ+ (SPN) fanfictionokat. Ugyan ez angol nyelvű, az olvasók, és írok többsége is ezen a nyelven ír/olvas, DE használható magyarul (rengeteg más nyelven is), plusz senki nem köt beléd. Néhány alapszabály van, de az magától értetődik.


Hirdetni magad, hogy legyenek olvasóid, minden felületen szükséges. Erre a legjobb a Facebook, vagy más szociál média.

2019. nov. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszaidat!
2019. nov. 9. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!