Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Bookline antikvár rendelésem...

Bookline antikvár rendelésem megérkezett a boltba, de már mégsem szeretném átvenni. Erre van lehetőség?

Figyelt kérdés

Átvételkor fizetnék érte.

Az alkalmazás van letöltve a telefonomra, de nem találtam olyan opciót, ahol le tudnám mondani, és telefonon sem sikerült elérni őket. Mit lehet tenni ilyen esetben?


2019. nov. 19. 09:31
 1/7 anonim ***** válasza:
49%

Felhívod vagy bemész a boltba...

Max többet ott nem tudsz előrendelni vagy antikváriumból hozatni....

Nem tudom mennyibe kerül a könyv,én a helyedbe átvenném.

(Jön a karácsony,nem tudod elajándékozni?)

2019. nov. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ötezer forint, és pusztán azért nem kellene már, mert közben anyukám is beszerezte nekem valami piacon. Na de mindegy, akkor átveszem és majd lesz vele valami.
2019. nov. 19. 10:53
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyen internetes rendeléstől elállhatsz legalább 14 napig. Illene ismerni ezeket a dolgokat, ha már internetről rendelsz.
2019. nov. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem legalább 14 napig, hanem átvételtől számítva 14 naptári napon belül. Ez érvényes akkor is, ha bolti átvétel történt. Rendelés nélküli bolti vásárláskor ilyen nincs (tudom, nem erről van szó, csak ezt is fontosnak tartottam leírni.)

Annyi teher van csak, ha lemondod, akkor a visszaszállítás már a te költséged.

E-mail címe nincs az üzletnek? Addig kellene tenned valamit, amíg futárhoz nem kerül. Vagy ha meg tudod tartani, akkor legyen az. De a majd csak lesz vele valami, nem az igazi megoldás.

2019. nov. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
info@bookline.hu ide írhatsz.
2019. nov. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne vegyél át valamit 5000 Ftért, amire nincs szükséged.

Írj egy e-mailt, hogy elállsz a vásárlástól. Semmi problémád nem lesz belőle.

2019. nov. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#4: de, legalább 14 napig, mert nem ismerem a Bookline szabályzatát, viszont törvény szerint legalább 14 napot vállalniuk kell, viszont van olyan üzlet, ahol ennél többet is adnak rá.
2019. nov. 20. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!