Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyenek a Libri antikvár...

Milyenek a Libri antikvár könyvei?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni könyveket a Joy kuponnal, és van néhány, ami antikvár is megvehető. Az lenne a kérdésem, hogy valaki vett már ilyet? Milyen állapotban vannak ezek? fele annyiba kerül, mint újonnan, tényleg jó állapotban vannak? Vagy mire lehet számítani?

2019. nov. 6. 12:32
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Oda van korrekten írva, akár újszerű állapotban is lehet.
2019. nov. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Nagyon sok antikvár könyvet vettem már tőlük (rajtuk keresztül) Mindig odaírják mellé, hogy milyen állapotban van, esetleges hibákat, néha képeket is mellékelnek. Amire azt írták nekem eddig, hogy jó állapotú, az tényleg az volt. Néha ki lehet fogni olvasatlan példányokat is. Kupont viszont sajnos nem tudsz antikvár könyvre beváltani, csak újra.
2019. nov. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
2. válaszoló vagyok. Épp ma érkezett meg 2 rendelt könyvem, most vettem át őket és mind a kettő még olvasatlan példány. Ez most nagyon jó vétel volt!
2019. nov. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
de aranyos vagy :) köszönöm szépen, hogy updateltél is!
2019. nov. 6. 22:53
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
Én is sokat rendeltem már tőlük.A könyvek,amiket rendeltem,azok mindig szép állapotban voltak.Szerettem őket,mert már sikerült tőlük brszereznem olyan könyveket is,amit máshol nem találtam meg.Nekem eddig becsomagolták az antikváriumi könyveket,az utolsót amit rendeltem,azt most nem.De attól még ajánlom őket bátran.
2019. nov. 7. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen!:) megrendeltem ma,es egyebkent es vegig zoldkezeztem a valaszokat, nem tudom ebben masnak mi nem volt hasznos...:| en nagyon koszonom hogy segitetettek:) remelem nem furdok be vele en sem
2019. nov. 7. 12:31
 7/9 A kérdező kommentje:
ja és még annyi, hogy amiket én rendeltem, azokhoz az volt írva, hogy 'jó' állapotú :)
2019. nov. 7. 12:33
 8/9 anonim ***** válasza:
70%

#5 A Libri saját antikváriumából érkező könyveket nem mindig csomagolják, az antikvár partnertől érkező könyveket igen. Legalábbis én így vettem észre.


Kérdező: Van, aki azért jár ide, hogy a saját frusztrációját élje ki a lepontozásban. Nem érdemes foglalkozni vele.

Esetleg, ha megérkezik a könyv, akkor küldhetnél egy gyors üzenetet, hogy tényleg elégedett voltál-e. (Nem szeretek rossz tanácsot adni, ezért érdekel, hogy neked mi lesz a tapasztalatod.)

2019. nov. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Azert jobban ereztem magam, hogy tisztaztam, hogy halas vagyok, es az nem en voltam:D

Mindenkepp kuldok, koszonom szepen a hasznos valaszokat:) ma rendeltem meg, szerintem a jovo heten mar szamithatsz is a levelemre, ha minden rendben megy

2019. nov. 7. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!