Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik Stephen King Pet...

Melyik Stephen King Pet Sematary könyv a félelmetesebb illetve az izgalmasabb? Ajándékba tervezem venni és nem tudom melyiket lenne érdemesebb, mivel több kiadása van. Vagy a 2 könyv ugyanaz?

Figyelt kérdés
Mert találtam 2019-s kiadást de az eredetit 1983-ban adták ki.

2019. nov. 27. 22:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanaz, csak más a borító.
2019. nov. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ahh, nagyszerű akkor köszi. Azt hittem, hogy ez ilyen remake. :D
2019. nov. 27. 22:55
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
lol, nem
2019. nov. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Könyveknél nincs remake :D Ha meg van írva meg van írva. Viszont többször is kiadják, nézd csak meg a Harry Potter könyveket: annyi borítóval, variációval vannak kiadva hogy megszámolni se lehet.
2019. nov. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Rewrite volna a neve, de nincs ilyen. :-D Bár pont Stephen Kingnél van egy ilyen könyv, a Végítélet. Ő azt eredetileg a kiadó szerint "túl terjengősre" írta meg, ezért kihúzattak belőle rengeteg részt, ami nélkül még érthető maradt a történet.

Mostanság meg, amikor kis túlzással szakácskönyvet is el lehet adni Stephen King név miatt már kiadták a az eredeti "írói" változatot is, ami hosszabb.


De a Pet Sematary-nál ilyen két verzió nem létezik, ez ugyanaz a könyv, csak más borítóval.

2019. nov. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A Végítélet inkább rendezői változatnak felel meg, nem remake-nek, mert az került vissza bele, ami eredetileg is benne lett volna. Remake inkább a Setét torony első része, amit utólag hozzáigazított a többi rész hangulatához.
2020. aug. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!