Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi ennek a könyvnek a címe?

Mi ennek a könyvnek a címe?

Figyelt kérdés

Egyszer régebben kölcsön kaptam egy könyvet, amit szeretnék mégegyszer elolvasni, de nem emlékszem már a címére.


Arról szólt, hogy egy lánynak az anyja egy gazdagabb családnál kap állást és így a vendégházukba lakhatnak. A lányt beiratják a magániskolába, ahova a gazdag család lánya is jár. Jóba is lesznek, majd összevesznek valamin, de végül kibékülnek. Azt hiszem össze is jön majd benne egy sráccal. Amolyan "hogyan éld túl a tinédzserkort" jellegű, mert az iskolának van egy weboldala, ahol név nélkül tehetnek fel kérdéseket és meg is válaszolják őket a könyvben. Arra tisztán emlékszem, hogy a borítója piros és fekete volt.


Nagyon köszönöm ha valaki tudna benne segíteni, mert emlékszem, hogy tetszett a könyv és el szeretném olvasni mégegyszer.😅



2019. dec. 10. 12:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Klikk könyv hasonlít rá, de nagyon régen olvastam.
2019. dec. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem az a könyv volt, mert azóta megtaláltam a Google Fotók legmélyén, de azért köszönöm! <3
2019. dec. 16. 16:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Na és mi volt az?
2019. dec. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Be Positive, Andrea Beck-től. :D
2019. dec. 17. 00:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!