Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Régi könyv borítóján csontváz...

Régi könyv borítóján csontváz hegedűvel. Ötletek?

Figyelt kérdés
Végső elkeseredésemben itt kérdezem, hogy valaki esetleg tudja a szerzőjét vagy a címét a régebbi könyvnek (antikváriumban szerezte meg anno a párom) aminek a borítóján egy csontváz van hegedűvel? Regény. Megkeresném neki de sajnos csak ennyit tud róla, mivel még aznap elhagyta a vonaton, mikor vette.

2019. dec. 14. 20:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Vivyann Fable,Agatha Christie?

De a boritó alapján nehéz,sok könyv többféle boritóval kerül ismét kiadásba.

/Nyomdában dolgoztam,a Tom Sawyer/Huck Finn vagy 3 különböző boritóval és méretben van meg/

2019. dec. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elsőnek a Irvine Welsh: Skagboys-ra gondoltam de nem az. Ott nincs hegedű...
2019. dec. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kb 10 éve vehette antikváriumban, de sajnos csak a borítójára emlékszik és talán egy zenészről szólt.

Tudom, kevés infó, de az esélytelenek nyugalmával gondoltam itt még teszek egy próbálkozást. :D

2019. dec. 15. 08:16
 4/6 FarkasKölyök. ***** válasza:
100%

Szia!

Felkeltette az érdeklődésem ez a borító amit leírtál (szeretem a csontvázakat, főleg a komoly zenét kedvelőket :D :D ), úgyhogy gyorsan átfuttattam egy keresést az egyik antikvárium oldalán regény és zenész témában és kb 5-10 percen belül találtam is egyet, ami megfelel a leírásodnak :)


Fekete borító volt egy fehér csontvázzal és fehér hegedűvel? Mert akkor Leon de Winter: Szerenád című könyvével ajándékozta meg a párod a MÁV-ot :D :D Vagy egy szerencsés utast. Am egy zeneszről szól a háború ideje alatt, szóval az is stimmel tényleg.


Itt a link az egyik antikváriumhoz, 3 megvehető példánya is van: [link]

Vagy a bookline antikváriumhoz, itt 8 példány is van: [link]


Remélem ez volt az és sikerül vele örömet szerezned neki :)


(Ha esetleg nem talált, talán még a következőkre vethetsz egy pillantást: William Heinesen - Elkárhozott muzsikusok, ill. D.F. Lewis - The First Book of Classical Horror Stories -> de ez mondjuk angol nyelvű)

2019. dec. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Atya ég!! Köszönöm, nagyon jó vagy! :D

Meg szeretném lepni vele, úgyhogy nem kérdezem meg, de ennek kell kennie. Köszönöm mégegyszer, nem hittem volna, hogy sikerül..

2019. dec. 20. 09:06
 6/6 FarkasKölyök. ***** válasza:
Szívesen :D Remélem kellően meglepődik :D :D Sok sikert hozzá!
2019. dec. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!