Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Érdekelne a történet?

Érdekelne a történet?

Figyelt kérdés

Azt szeretném tudni, van-e olyat, akit érdekelne ez a történet:


www. [link]


A válaszokat előre is köszönöm.!:)


2010. júl. 20. 15:19
 1/10 anonim ***** válasza:
sztem jó lenne, legalábbis engem érdekelne, szeretem az ilyen fantasys könyveket.... te írod? :)
2010. júl. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. :D Nem, az egyik barátom írja.:D
2010. júl. 20. 18:37
 3/10 anonim ***** válasza:

Helló!

nekem is tetszik, énis írok szabadiidőmben, de az enyém ehhez képest nudli:)

Amúgy, ha valami kifogásolhatni vaqlót akarnék mondani, az az lenne, hogy hasonlít a mostanában világra törő örülethez... Bizonyos New Moon, Eclipse, stb... Biztosan hallottál róla. Ott is szerelmesek vannak, vérfarkasok, átváltozás, stb.

Persze attól még lehet jó, hát hogyne lehetne! Érdekelne, hogy hány éves is a barátod? remélem, idősebb mint én:)

Amúgy meg szerintem, bármilyen sztorit meg tudna írni jóra, elég jó a nyelvérzéke, sőt mi több, örülnék, ha az én sztorimat is megírná :)

Persze tudom hogy nem lehetséges de ha talán azt mondanám hogy kiadáskor fifty-fifty a bevételből, talán felkelteném az érdeklődését.

Amúgy meg miért te írsz ide? Miért nem ő? Ennyire bizonytalan? Pedig semmi oka rá, és nagyon komolyan mondom, persze csak így amatőr szemmel.

bevallom, kicsit irigykedek, kicsit... nagyon:))

Várom a folytatást, és ha érdekelné a sztorim, örömest küldeném el neki, hogy belenézzen.

Szóval, hány éves is?

2010. júl. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Szia!

Örülök, hogy tetszik a sztori, és annak is, hogy te is írogatsz szabadidődben. A kifogásolhatni valóhoz pedig csak annyit fűznék hozzá, hogy a barátom 2007-ben kezdte el írni a könyvet, és 2009-ben fejezte be. Szóval a nagy vámpír-,vérfarkas-hullám előtt. Bizony két évig írta, így lett 180 oldal Wordbe a történet, és nem a vámpíros-vérfarkasos jellegre erősít, hanem a szörnyesre.

A haverom 14 évesen kezdte el írni a történetet, és 16 évesen fejezte be. Most 17 éves.


A másik dologról pedig majd megkérdezem, hogy szeretné-e, ha ketten írnátok meg egy sztorit. Olyan gyakori ez ma már, hogy két szerzője van egy könyvnek (Stephen King és Peter Straub: A Talizmán; P.C.Cast, Kristin Cast: Az Éjszaka háza sorozat.):D


Arra a kérdésre, hogy miért én írok, egyszerű a válasz. A haverom csupán asz ismerőseinek hajlandó megmutatni az írását… És én úgy gondoltam, felteszek a kéziratból pár részletet, hátha tetszik valakinek a sztori. A dicséreted biztos, jól esne neki – mert hát nincs sok önbizalma.


A sztorit egyelőre még ne küld el, mert még megkérdezem, akarja-e csinálni. Ha igen, írok neked privátba.:):D


Köszönöm a hozzászólásod!:D

2010. júl. 22. 13:55
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem ajánlom ezt az internetes eggyütt könyvírós dolgot..

Én is írok/tam, nagyon sokat. És pont itt gyakorikérdéseken össze ismerkedtem egy lánnyal aki nagyon olyan volt mint én. Egy évvel fiatalabb volt és számomra az ő gondolatmenete már túl gyerekes volt, mindenhonnan koppintani akart stb.. Szóval szerintem az ilyen együtt írós cuccokat személyes ismeret alapján kéne.. Én óriásit buktam a csajjal, elvette az önbizalmam, az ihletem, már nincs kedvem írni, miatta.. Nem mindig jó ötlet ám.

Viszont ha mindketten ugyan olyan elkötelezettek vagytok jól kijöttök, egy hullámhosszon vagytok akár valami jó is kisülhet belőle!


Bevallom az irományt csak az első pár sorig olvastam, már rengeteg Fantasy-t olvastam nem ismert íróktól. És belebetegedtem, megcsömöltem ezektől az élőhalott, vámpír, vérfarkas sztoriktól és evvel még nagyon sok ember van így rajtam kívül.


Ahogy olvastam eddig, mindenkinek tetszett, bevallom nekem a szóhasználata nem nyerte el tetszésemet, kicsit nyers. De ebből a pár sorból lehet tévesen ítéltem.


Bátorítsd a barátod, hogy írjon még és engedje el a fantáziáját. Keressen utána mindenféle mitológiai lényeknek... És valahogy úgy oldja meg, hogy a szerelem csak a regény végén kerüljön bele a történetbe, ami pikánssá teszi a befejezését, de mégsem húzza a tipikus mai efektekkel az egész regényt...



Remélem tudtam segíteni.

2010. júl. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólást.!:D
2010. júl. 22. 17:06
 7/10 anonim ***** válasza:

A bizonyos együttíró vagyok:)

Félreértetek, én nem azt mondtam, hogy írjuk meg együtt, mert semmiképpen sem szeretném lerontani a művet...

Csak arra gondoltam, hogy van egy viszonylag jó sztorim, és ha kicsit beletesz magából, a szavaiból, a stílusából, akár, tényleg, még jól is elsülhetne.:)

2010. júl. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Írtam privátba.
2010. júl. 23. 17:21
 9/10 anonim ***** válasza:

A válasz írója 84%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 16:38



Evvel???

2010. júl. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, várok még válaszokat.
2010. júl. 25. 01:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!