Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hogyan került fel a Sötét...

Hogyan került fel a Sötét Jegy a halálfalók karjára?

Figyelt kérdés

2019. dec. 27. 22:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen rágós tetkóban lehetett kapni a 70es évek elejétől a 90es évesek végéig. Kibontották, és vizes szivaccsal felraktak egymásnak. Pitonnak pl Lucius. És utána megették a rágót.


Nem amúgy nem derül ki a könyvekből. Valószínűleg van valami menő varázslat rá, talán fáj is. Én mindig úgy képzeltem, hogy a pálca végén lesz egy tetováló tű és azzal csináltak. De a mágia segít abban, hogy ne rontsak el, elvégre nem képzett tetováló mesterek.

2019. dec. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

Hát basszus, én most elképzeltem, hogy a tizenéves Tom Riddle otthagy egy valag pénzt a kisboltban, miután kitalálta, hogy legyenek a jövőben Halálfalói. Aztán elképzeltem, hogy 50 év múlva tényleg megkapják a rágókat, egy csomót kibontanak, mire találnak néhány ugyanolyant. De előttem van az is, hogy Lucius és Serverus mérges arccal dörzsölgetik egymás karját, majd elfintorodnak az ízetlen rágótól.


Feldobtad az estémet, köszönöm!!

2019. dec. 28. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Voldemort egy bubajjal meg tudja csinálni, ugyanazzal, amit Hermione használt az ermeken az 5. kötetben a Dumbledore Seregében
2019. dec. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az első hatalmas :DDDDDD

Egyébként igen, az utolsó jól írta. Valamilyen bűbájjal lett odatéve meg “kezelve”. Azért kezd el égni amikor Voldemort szólítja őket. Hermione ugyanezzel a bűbájjal kezelte a DS tagok érméit. Hermione megérintette a sajátját, és a többieké égni kezdett ha találkozót hívtak össze.

2019. dec. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak megérintette, hanem belekarcolta a következő edzés időpontját, mert feltűnő lett volna, ha azok, akik eddig egy szót nem váltottak egymással, hirtelen beszélgetni kezdenének. És akkor így tudták, hogy mondjuk holnap este fél nyolckor lesz DS.


De amúgy Hermione nem csak az ötletet vette onnan? Vagy teljesen ugyanazt a bűbájt használta?

2019. dec. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én olyanra emlékszem hogy voldemort rárakja a pálcája végét a leendő halálfaló kezére, majd szépen felkúszik a jel a kézre.
2019. dec. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A morsmorde varázsigével gyakorlatilag a bőrükbe égette Voldemort.
2020. jan. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is valahogy rájuk égette Voldemort a pálcája segítségével. Ez sajna nem derül ki a könyvből, pedig engem is érdekelne, már én is gondolkoztam rajta :)
2021. febr. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!