Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Nektek melyik Leiner Laura...

Nektek melyik Leiner Laura könyv tetszett a legjobban és miért? És ki volt a kedvenc szereplőd abból a könyvből és miért?

Figyelt kérdés
2020. jan. 9. 22:11
 1/10 anonim ***** válasza:
SzJG, a kedvencem pedig Reni. Könnyen tudok vele azonosulni, mivel én is hasonó könyvmoly vagyok. Csak annyi a különbség, hogy én rajzolni is szeretek :)
2020. jan. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%

Nekem ezek a kedvenceim.


Iskolák országos versenye trilógia (Ég veled, Maradj velem, Emlékezz rám), mert ez eddig ez Laura legkomolyabb és szerint egyik legjobb könyve. Kedvenc szereplő egyértelműen Kornél!


Bexi sorozat (Késtél, Hullócsillag, Illúzió, Nélküled, Valahol, Egyszer), mert egy nagyon szórakoztató könyv és nagyon karakteresek a szereplők. Kedven szereplő pedig Nagy Márk [márkcsintás]


És végül az Akkor szakítsunk, mert az szerintem ténylegesen egy poén, annak indult el, annak végződött de azért egy kis komolyság is van benne. Nagyon szórakoztató. Kedvenc szereplő Norbi.


És az szjg ami nem a kedvencem de kedven szereplőm Arnold mert ő nagyon szimpatikus.

2020. jan. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
19%
Az Akkor szakítsunkot leszámítva mindegyiket szeretem, de az örök kedvenc nekem mégis az SzJG! :) Kedvenceim talán Kinga és Zsolti. :)
2020. jan. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Coffeewithoutsugar válasza:
80%
Nekem a Babel volt a kedvencem, mert tényleg hozta a fesztivál-feelinget :)
2020. jan. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én még csak az SzJG-t olvastam, de a többit is el szeretném olvasni. A kedvenc szereplőim: Mindenki :)
2020. febr. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én csak az szjg-t olvastam (így az a kedvencem)és most kezdem a bábelt.A szent johanna gimit nem lehet megmagyarázni mert az nem férne ki.Ez a könyv megváltoztatta a gondolkodásom a világgal szemben és észre vettem az élet apró örömeit.Viszont a kedvenc szereplőm Kinga.Azért mert nem semmi ahogy védi az állatokat és kiáll a jó ügyért.
2020. ápr. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 AdriVokOsztCs válasza:
Nekem a Bábel a kedvencem :) Nekem azért jön be nagyon, mert teljesen át adja egy fesztivál hangulatát, és nem egész végig csak romantikáznak. Kedvenc szereplőre a válaszom az, hogy Zsófi és Boldi :D mindketten olyan humorosak, meg hülyék, jó értelemben:D nagyon bírtam őket.
2020. ápr. 15. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Miért lettem 22%-ra lepontozva, amikor a kérdésre válaszoltam ugyanúgy, mint mindenki más? Valaki ennyire unatkozik?
2020. ápr. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Bexi, mert mindig jön egy olyan fordulat amire nem számítasz.

A kedvenc szereplőm ki más mint Daniella, azért, mert szókimondó ( nem is kicsit ) és nem jön zavarba semmin.

2021. ápr. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Mcgalagony17 ***** válasza:

Én Leiner Laura legtöbb könyvét olvastam idáig.


Ami a legjobban tetszett a történet érzelmi mélysége miatt, az IOV első trilógiája. Biztos vagyok benne, hogy a gyászfolyamat mélységeinek megjelenítése azért sikerült ilyen jól, mert megtörtént esetből írta. :) A kedvenc szereplőm Hanna, a nagymamája- amiért a humorával feldobja az egészet- és Kornél, amiért nem az a tipikus nyálas álompasi és mégis szavak nélkül támogatja Hannát. :) Az összes fiú karakter közül, ami a könyveiben előfordul, talán ő a legkevésbé misztikus.


27/N

2021. dec. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!