Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Az Ady-antológia beszerezhető-...

Az Ady-antológia beszerezhető-e még valahonnan?

Figyelt kérdés
Karácsonykor a librinek volt egy promóciója amiben kiadták ezt a könyvet amit alapvetően nem lehetett megvásárolni de ha 9000ft felett vásároltál 500ftért odaadták kb. ajándékként. Na most én erről lecsúsztam mire megpróbáltam megvenni már kifogytak. Viszont van vki akinek továbbra is nagyon szeretném ezt a könyvet beszerezni szval a vásárlási szándékom továbbra is megvan. Nem tudom a libri már árulja-e újra azóta bár ha lehet szívesebben elkerülném hogy újra kiadjak több mint 9000ftot könyvekre csak hogy egy másikat megszerezhessek. :D

2020. jan. 13. 21:16
 1/2 anonim ***** válasza:
[link] itt esetleg érdemes szétnézni
2020. jan. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnos itt ez nem lesz fenn kb két hónapja jött ki a könyv bár megpróbáltam de semmi.
2020. jan. 14. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!