Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Vannak olyan helyek, ahol...

Vannak olyan helyek, ahol magán személyként könyvet lehet nyomtattatni?

Figyelt kérdés
Úgy értem, ha megcsinálom pdf formátumban és elküldöm nekik, akkor kinyomtatják. Néhány éve írtam egy kisebb regényt, és olyan jó lenne a kezemben tartani.

2020. jan. 29. 00:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kisebb nyomdák közt biztos van, amelyik vállalja. (De nem lesz olcsó.)
2020. jan. 29. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, jelennek meg könyvek magánkiadásban. De lehet olcsóbban kijönnél ha kinyomtatnád valahol és elvinnéd egy könyvkötőhöz, ha csak 1-2 példány kell.
2020. jan. 29. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Orbán Csaba Ferenc ***** válasza:
100%
Copyshopokban önkiszolgáló nyomtatással kinyomtatod, és összekötteted ott valamelyik kötészeti eljárással, vagy elviszed egy igazi könyvkötőhöz.
2020. jan. 29. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bármelyik egyetem környéki fénymásolószalonban, nyomdában, stb megoldható, ahol foglalkoznak diplomakötéssel is, már amennyiben nem 1000+ oldalas, és nem 100+ példány kell belőle.
2020. jan. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 b1812567 ***** válasza:
100%

A fentiekhez hozzátenném még, hogy ha nem értesz hozzá, pusztán attól, hogy word-ből csinálsz egy pdf-et, még nem lesz "könyv". Számos írott és íratlan szabály, szokás van amit be kell tartani, hogy esztétikus könyvet fogj a kezedbe.

Kérdezősködj körbe az ismerőseid közt, van-e aki ilyesmivel foglalkozik (kiadványszerkesztő, tördelő, műszaki szerkesztő), és tud segíteni.

2020. jan. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 cseppszi ***** válasza:
Igen van. Sok kis nyomda vállal kis példányszámú könyvnyomtatást cak-pakk olyan 1500 forint / darab árba megy ha a könyv 150 oldal körüli és 50 példány kell belőle. 100 példánynál már csak 1100 / db körül van az önköltségi ár. Könyvtárellátónál , meg könyvkereskedésekbe meg át is veszik legtöbbször bizományos értékesítésre. A bolti ár feléért - szóval úgy kb semmi hasznod nem lesz rajta csak megkapod a nyomdai költséged árát .
2020. febr. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!