Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hány éves korban ajánlanátok...

Hány éves korban ajánlanátok elolvasni a Twilight saga össz. Részét?

Figyelt kérdés

Én már kiolvastam az 1. részt 2. részt 3.részt most olvasom 4. rész megvan azt csak nézegetem XD. Csak gondolom megkérdezem h ti hány éves korban ajánlanátok elolvasni őket

az életkorom meg majd elmondomm XD


2010. júl. 24. 12:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
82%
Semmilyen korban nem ajánlom. :D
2010. júl. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Mivel ma ez a divat,így akkor olvassa mindenki amikor úgy érzi akarja.De ajánlani nem ajánlom senkinek..Bár nem olvastam(az első rész fimben több mint elég volt) nekem egy limonádénak tűnik,és nem tartanám a klasszikusok közé..Most a vámpír láz korszaka van..De egy előnye ennek a "izének" is van..Legalább olvassák,és talán általa több lesz a szókincsük a fiataloknak,és talán megtanulnak általa helyesen írni is..

De ennél ezerszer jobb könyvek is vannak amikből tanulni,okosodni is lehet...

csak kérdezem:Vége van a Harry kokler láznak??

2010. júl. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
a harry pottyer nek vége én is útáltam
2010. júl. 24. 13:05
 4/22 anonim ***** válasza:

Sehány éves korban..Ritka szar film már amennyit láttam belőle..A könyv se lehet jobb.

Komolyan a paródiája jobban tetszett..

Vampires Suck ( Szívnak a vámpírok)

2010. júl. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Jó, akkor azok írjanak, akik szeretik a twilight-ot és má olvasták!!!
2010. júl. 24. 13:06
 6/22 A kérdező kommentje:

szomojú vok aki azt írja h szar

nekem teccik csak nem az a szőrös szar edward

hanem a...

XD XD XD

2010. júl. 24. 13:07
 7/22 anonim válasza:

Amint megjelenik egy új Twilight könyv, a gimiben minden 5. embernek azt látom a kezében. Én a könyveket kedvelem, egyszer el lehet olvasni, de senki nem hagy ki semmit, aki nem olvassa el. Am meg nem úgy kell felfogni, mint egy vámpíros könyvet, arra ott van a Darren Shan, hanem mint egy középszerű romantikus regényt.

A mi baráti körünkben a fele elolvasta. 17/L


(U.i.: A film egy nagy kalap szar, csak úgy lehet élvezni egy kicsit is, ha elolvastad előtte a könyvet - tudom az elsőt láttam könyv nélkül és könyvvel is)

2010. júl. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
szerintem kortalan. Nincs benne semmi olyan, ami miatt a mai világban korfüggő lenne. Nincs benne vérengzés, sem szex se más.
2010. júl. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
a film télleg nem jó.. de viszont én a könyvet imádom.. a filmben az az egyetlen jó h olyan jó paródiafilmet tudtak belőle csinálni mint a vampires suck:D am meg az van ráírva h 16 éves kortól. de sztem amikor valaki rászánja magát h elolvassa onnantól ajánlom:Da kisebbek is olvashatják csak lehet h nekik mégtúl hosszúnak tűnik:D
2010. júl. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:

Hát látom, hogy a kommentelők többsége oltja a könyvet/filmet. Holott nem az volt a kérdés, hogy ki szerint jó ki szerint nem.

Én úgy vélem, hogy ha 11 éves vagy akkor 11 évesen olvasod el. Semmi olyan nincs benne, ami korhoz köthető lenne. Szóval hajrá!

2010. júl. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!