Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ajánlanátok nekem e-book olvasót?

Ajánlanátok nekem e-book olvasót?

Figyelt kérdés
Tervben van, hogy majd veszek, de nem ismerem ki magam a márkák között. Nem kell túl nagy, egy olyan A5-ös vagy A6-os méretű megfelel, és tudja olvasni a *.pdf, *.prc és *.epub formátumokat.
2011. okt. 27. 11:31
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja, és nem kell, hogy olyan extra funkciói legyenek, mint film- vagy zenelejátszás, esetleg net, arra ott a laptop, csak azt meg kényelmetlen cipelni, ha a városba megyek.
2011. okt. 27. 11:33
 2/5 anonim ***** válasza:

DPS E700 - 7 colos kijelző, magyar menü, 2 GB memória (bővíthető), gravitáció érzékelő, filmeket lejátsza és 2000-től minden Windowst támogat, valamint MacOS-t, DE prc-t nem ismeri fel, másik 2-t igen - kb 20000 forintba kerül, ilyenem van, nagyon tud, csak ajánlani tudom, ha webshop-ban rendelnéd, akkor itt tudod:

[link]

Tudtommal Magyarországon ez a legnépszerűbb, valamint legolcsóbb e-könyv olvasó.

2011. okt. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Viccelsz???

Egyértelműen Kindle-t. Ha az ellene a kifogásod, hogy külföldről kell rendelni, és adott esetben külföldiül kell kommunikálnod, ez ne szegje kedved. Vaterán tök jó áron juthatsz hozzá, és vannak olyan eladók, akik vállalják a garanciális ügyintézést, ha sor kerül rá.


Bár most néztem, és sajnos a forint gyengülése miatt a 40 felé közelít az ára, pedig pár hete még 3-ért is lehetett kapni. Ez van:S

2011. okt. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Mindenkeppen Kindle. Nekem mar evek ota az van, de meg nem csalodtam. Lehet allitani a betumeretet, nem farasztja a szemet (csak annyira,mint egy normalis konyv). Moat mar egesz jo aron vannak.
2014. febr. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 picilanyom válasza:
nekem meg ehhez hozzáfűznivalóm annyi, hogy Kindleben nincs epub, viszont átalakíthatod, ne a kiterjesztéseket figyeld
2015. júl. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!