Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Google Play Könyveket meglehet...

Google Play Könyveket meglehet máshogy is nyitni?

Figyelt kérdés

Nagyon kitoltam magammal...

Megvettem egy könyvet a Play áruházból....

De csak a Play Könyvek appal tudom megnyitni...

Ez alapjában nem lenne baj, a probléma az, hogy a könyvet leginkább édesanyámnak szántam. De igy nem tudom át küldeni ( eddig sima pdf-be toltottem netrol a konyveket és küldtem át neki, de a mostanit sehol nem kaptam, azért toltottem play áruházból)

... sem szöveget másolni, sem más formatumba mrgnyitni nem tudom...

Eddigi kitalált egyetlen megoldásom, ha képernyő fotot csinálok és azt küldöm át... de 600 oldalt nem szivesen fotozgatnák...

Nagyon hálás lennék ha tudnátok ennél okosabb megoldást


2020. márc. 4. 17:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Google Play Családi könyvtár

[link]

2020. márc. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Van a neten valami progi,amivel letudod szedni a playáruházas írásvédelmet is....

DE nem célszerű,a program virusos!

Én inkább könyves fórumokat javasolnék,a playáruház helyett

2020. márc. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ezzel az i love pdf appal próbáltam, de nem lehet. Mivel nincs letoltve a telefon memóriájába. Csak és kizárólag konyv play-el tudom megnyitni
2020. márc. 4. 21:08
 4/5 anonim ***** válasza:
miért nem állítod be a családi könyvtárat?...azzal talán nem lesz vírusos semmid se..
2020. márc. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Tudna valaki segiteni a családi könyvtár beállításával?...

Részletesen...

2020. márc. 6. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!