Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hol tudnám leadni a régi...

Hol tudnám leadni a régi könyveimet?

Figyelt kérdés

Jobb dolgom nem lévén elkezdtem pakolni a szobámban, ami tele van régi könyvekkel, amiken szeretnék túladni. A probléma az, hogy a legtöbbje Ponyclubbos könyv, a Szent Johanna Gimi sorozat illetve az elporladás szélén álló gyerekkönyvek. A könyvtár ezeket nem veszi be (dolgoztam könyvtárban, amikor egy anyuka bejött megkérdezni hogy Ponyclubbos könyveket bevesznek-e és a könyvtáros azt mondta hogy nem, mivel már rengeteg van belőlük és mivel csak a Szent Johanna Giminek egy nagy könyvespolcot tartanak fenn gondolom az se kell nekik nagyon).

Nem akarok eladással bajlódni, főleg hogy nem hiszem, hogy túl sokan meg akarnák venni, de csak úgy a kukába se akarom kidobni őket-kivéve a szakadt, olvashatatlanokat, azokat nyilván kidobom. Van valami hely ahol bevesznek bármilyen könyvet? Lehetőleg Miskolc környékén, vagy Borsod megyében?



2020. márc. 17. 11:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen helyet nem tudok, de esetleg ha van a településeteknek facebook csoportja, meghirdetheted, hogy bárki ingyen elviheti tőled. Nálunk sokan szoktak így szabadulni a felesleges cuccoktól, szinte mindenre akad így jelentkező.
2020. márc. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Facebook,jófogás,helyi családsegitő vagy civil szervezet,Alapitvány.

Mi 2,5 éve vettünk egy búrorozott,házat.2 éve ami nem kellett összekészitettük,családsegitő örömmel vitte.Olyan 70% könyv volt.

Lomtalanitás elött 2-3 nappal tedd ki.

2020. márc. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sulikönyvtárak és hasonlók? Sajnos az antikvárium most fog megszűnni a főutcán :/ Én örülnék, ha Miskolcon is lennének „könyvmegállók” (régi telefonfülke vagy hasonló polcokkal telerakva, elviheted oda a fölös könyveket, és hozhatsz), régebben kísérleteztek vele a Villanyrendőrnél, de most nincs.

Én tervezek amúgy kirakni egy doboz könyvet a lépcsőházunkba, aki akar, vihet belőle, ezzel is bátorítva a szomszédokat az otthonmaradásra.

2020. márc. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kereshetsz egy másik könyvtárat, biztos van aki fog örülni nekik, vagy ajándékozd el ismerőseidnek. Esetleg menj el egy iskolakönyvárba és add oda nekik. Biztos örülni fognak. Pl van sok olyan suli, ahol tartanak ilyen gyűjtéseket, hogy akinek van könyve ami már nem kell neki akkor hozza be. Szerintem ez egy nagyon jó megoldás, mert így sokan hozzájuthatnak.
2021. ápr. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Fárasztó96 ***** válasza:
Moly.hu vagy Facebook marketplace.
2022. máj. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!