Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ott Anna mit tett le az...

Ott Anna mit tett le az asztalra azon kívül, hogy tud olvasni?

Figyelt kérdés
Folyton feldobja az Insta, híresebb közszereplők hivatkoznak rá, de semmit nem találok róla, csak annyot, hogy olvas...

2020. ápr. 2. 20:07
 1/3 anonim ***** válasza:

De ez miért fáj neked?


Otthonosan mozog az irodalmi életben, eseményeket rendez, népszerűsíti az olvasást, el tudja adni magát, biztos kellemes személyiség is.


Lehet, hogy semmi különöset nem csinál, de olyan ez, mint a szabad piac: ha erre van igény, akkor ezzel lesz valaki sikeres.

2020. ápr. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
jaj , én se vagyok nagy rajongója, úgyhogy teljesen megértelek. hát kell érzék ahhoz, hogy pezsgésben tartson valamit, ami amúgy már egyre népszerűtlenebb. Ami szerintem jó, bár tényleg nem mozgok ebben a közegben otthonosan, hogy a legtöbb ilyen irodalmi event, ha olyan ember tartja, aki tényleg egy komoly író, vagy nagy szenvelgős irodalmi elemzéseket nyom le egy olvasást népszerűsítő kávéházi beszélgetésen, az vagy csak egy bizonyos réteget érdekel, vagy pedig mindekinek elmegy a kedve az olvasástól. a k***a jó matektanárnőm mondta mindig, hogy ő azért magyaráz jól, mert teljesen egy szinten vannak a matemtikai képességei a diákjaiéval, csak ngyon szereti a matekot, és ezért lett matektanár. na szerintem vele is ez van, persze nem tehetségét vonom kétségbe, tényleg nem értek hozzá. az analógiát a népszerűségére mondom. de akárhányszor nézem az instáját, hanyatt vágom magam , hogy milyen lakásban él, a sok valóban nagy művész meg éhezik. hát ennyi a véleményem . jó lenne ha nem pontoznátok le.
2020. ápr. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én még nem hallottam róla, de szimpatikus. alighanem ő lesz a következő netes híresség, akit úgy fedezek fel, hogy fikakérdést írnak ki róla gyik-re :D
2020. ápr. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!