Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik volt az a könyv, ami a...

Melyik volt az a könyv, ami a legnagyobb hatással volt rád? Bármilyen szempontból.

Figyelt kérdés
És miért?

2020. ápr. 8. 12:15
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Történelmi könyveket olvasok főleg, a legnagyobb hatással rám a Fasizmus anatómiája című könyvvel volt. Az ok egyszerű: tetszett mert korabeli olaszok napló illetve egyéb feljegyzései voltak benne, így betekinthettem a hétköznapi emberek gondolkodásmódjába is.
2020. ápr. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ezt szerintem én is beszerzem, ezek engem is érdekelnek.

Felpontoztalak! :)

2020. ápr. 8. 14:17
 3/6 Alex Fly ***** válasza:

Most ugye kötelezően a Bibliát kellene írni...

De számomra a Dűne-sorozat (persze szigorúan csak a Frank Herbert által írt könyvek; az Anderson-féle ponyváknak semmi közük hozzá).

2020. ápr. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

E. Lockhart - Hazudósok

Nehéz leírni, ezt szerintem csak az érti, aki olvasta.

Megmutatja, hogy a család, az emberek mennyivel többet érnek, mint a pénz. Nem számít valaki szegény e, vagy épphogy gazdag, milyen származású. Mennyit ér a barátság, a szerelem, a család.

2020. ápr. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100 év magány
2020. szept. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Anne Frank naplója. Gyerekként, mikor ezt olvastam, akkor kezdtem el igazán megbecsülni az életemet és azt amim van. Azóta bármilyen hasonló témájú könyvet olvasok (Auschwitzal vagy bármilyen haláltáborral kapcsolatosan, esetleg úgy általában a II.világháborúról) mindig újra és újra érzem azt, amit akkor éreztem, az után a könyv után
2020. dec. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!