Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Valaki olvasta az AZ című...

Valaki olvasta az AZ című regényt? Milyen volt?

Figyelt kérdés
Szívesen elolvasnám, de mivel csak ritkán olvasok ilyen vastagabb könyvet, előbb gondoltam megkérdezem, mennyire izgalmas:))

2020. ápr. 12. 10:53
 1/7 anonim válasza:
Én olvastam és az egyik kedvenc könyvem is lett!:)
2020. ápr. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az tetszett,akárcsak a mozifilmek,a 2019-es Az 2 könyvig még nem jutottam
2020. ápr. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem rég olvastam, és nagyon tetszett. Kingnek van egy stílusa, ami nem mindenkinek jön be, de a leírások, ahogy a hangulatot megteremti, szerintem zseniális. Vannak akik lassúfolyásúnak érzik, de szerintem ezek a részek is nagyon élvezhetőek.
2020. ápr. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a gyors válaszokat,akkor azt hiszem elkezdem, most lesz idő rá bőven<3
2020. ápr. 12. 13:18
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem a kedvenc King könyvem.
2020. ápr. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
41%
Én nem olvastam végig, mert még nem vagyok 18, és az egyik tanárom addig zaklatta a könyvtárat, míg vissza nem vittem a könyvet... De amúgy eddig nagyon tetszett!
2020. ápr. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Valóban nagyon részletes, de a részletekben is el lehet veszni, nekem tetszett. Nem a kedvencem tőle, de nagyon jól bemutatja, hogy milyen nehéz a gyerekeknek, mert ők csak gyerekek és nem felnőttek.
2020. jún. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!