Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek a Stephenie Meyer...

Szerintetek a Stephenie Meyer Alkonyat című könyve lányos, vagy inkább fiús? Olvashatják fiúk is?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 14. 09:05
 1/10 anonim ***** válasza:
14%

Miért lenne csajos?

Hmmm,a filmek csajosak?!

Oké nem folyik benne a vér,annyira.

De nem csajos.

2020. ápr. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
40%
Barki olvashatja. Elkezded, erdekel, elolvasod, nem erdekel abbahagyod, ennyi.
2020. ápr. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%
Bárki olvashatja, ha érdekli, tetszik neki; hagyjuk már ezt a hülyeséget, hogy X-csoportba tartozó olvashatja-e.
2020. ápr. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
19%
Lányos egyértelműen! bár ma már összemosódnak a nemek ilyen téren, metroszexualitás (ez egy irányzat, nem szitokszó, még mielőtt) jellemző a fiatalokra, főleg a fiatal fiúk nőiesednek el (ebben sincs semmi, háromszáz évvel ezelőtt minden férfi harisnyában járt és púderezte magát!)
2020. ápr. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem inkább lányos.
2020. ápr. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
16%
Hagyjuk már ezt a hülyeséget, hogy minden dolog mindenkinek való. Heteró fiút nem érdekel az ilyesmi. A lányokat is max 16 éves korig, afölött már ciki.
2020. ápr. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
19%
Kamasz lányok a célközönség, de ha az adott fiú szereti a szerelmi sztorikat, akkor neki is való. Akció is van benne valamennyi.
2020. ápr. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
30%
Én olvastam 15/16 éves koromban. Mára azért megváltozott az ízlésem, de akkor sem bírtam a túl tömény ya-t. Az egyetlen pozitívuma, hogy az Alkonyat egy olyan ya, amiben a tini nem akarja megváltani a világot, így csak hülyeség-lájt.
2020. ápr. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
27%
Az Egy életem,egy halálom se rosz📚
2020. ápr. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
22%
Én amondó vagyok, hogy mindenki azt olvas amit szeretne. Egy heteró fiú is olvashatja! Nincs neki megtiltva :) Alapból azt mondanám, hogy azért kicsit lányosabb, de, ha egy lány olvas fiús könyveket akkor mi van? Szerintem, ha valaki az olvasást választja, az már nagyon nagy dolog a mai világban és mindenki megérdemli azt a szabadságot, hogy eldöntse mit olvasson előítéletek nélkül. Nekem sose szóltak be amiatt pl.: hogy jaj te hogy bírod ezt olvansi, olyan véres olyan fiús... Azt fontos tudni, hogy nem egy irodalmi remekmű, de engem nagyon beszippantott és a mai napig nagyon szeretem :)
2020. jún. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!