Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Leiner Laura mekkora vagyonra...

Leiner Laura mekkora vagyonra tehetett szert a könyvei és egyén ajándéktárgyak eladásából+dìjakból?

Figyelt kérdés
Ő hazánk legsikeresebb ifjúsági irónője és már közel 10 éve, hogy felkapott lett. Szerintetek ez anyagiakban mit jelent? Napjainkban már egyértelműen az ìrásból él. A L&L könyvesbolthoz mennyi köze lehet? Tudom, hogy eredetileg semmi, de szerintem megvette és ugye ő a könyvei kiadója is. Ìgy azért szabadabban publikál az ember...

2020. ápr. 15. 09:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg!Öhm,nem hiszem hogy a jogdijjakból megélne!

Egy magyar iró az eladott könyvei után kb 3-500! Forintot "zsebel" be...

Amit a főszerződéskor kap az se hiszem hogy milliós összeg,és nem első könyves iróról beszélünk!

2020. ápr. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
2018-ban 55 552 000 HUF volt a bevétele, de ezek nyilvános adatok. A L&L Könyvesbolthoz mindig is volt köze, mivel eredetileg a nővére alapította, de ma már mindketten vezető tisztségviselők.
2020. ápr. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A cég vagy személyes bevétel?!

Hmmm,az ajándék tárgyak előállitása is pénzbe kerül!

(A nettó bevétel szerintem havi max 200ezer)

Kérdezz meg egy vállalkozót!

/Személy szerint pedig nem szimpatizálok Leiner Laura könyveivel/

2020. ápr. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A cég bevétele. Persze nyilvánvaló, hogy ennél kevesebb pénz ütötte a markát, mivel a könyvkiadás se olcsó, ott van a terjesztés, ajándéktárgyak, találkozók.
2020. ápr. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ez az adózott jövedelme volt? Hát azért van mire költeni, de szerintem jól tette, hogy saját könyvkiadót alapìtott és ott hagyta a Cicerót! Az biztos, hogy a havi 200.000-300.000 ìgy vállakozóként simán összejön neki, és mivel elég termékeny ìró szerintem a jövőben sem nagyon lesz problémája. Azt nem tudtam, hogy a könyvesbolt a nővéréjé volt. Egyébként ott csak tényleg Leiner Laurás könyveket árulnak vagy van más is? Ifjúsági könyvekre szakosodott bolt?
2020. ápr. 15. 14:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Bevétel az bevétel nem profit; könnyen meglehet, hogy így is veszteséges összességében a dolog. Rengeteg költség merül fel cégeknél, üzlethelyiségeknél stb.
2020. ápr. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!