Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A LL. IOV-triológiát ajánlanát...

A LL. IOV-triológiát ajánlanátok egy 12 évesnek?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 17. 20:02
 1/8 anonim válasza:
54%
Szerintem még kicsi vagy hozzá, én 14 évesen olvastam és akkor izgalmasnak találtam. De lehet te már 12 évesen is annak tartanád. Ez teljesen egyén függő
2020. ápr. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
12 és 14 éves között alig van különbség, első. Kérdező, olvashatod nyugodtan. Ha nem tetszik, legfeljebb nem olvasod végig.
2020. ápr. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi :)
2020. ápr. 18. 13:47
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is 12 éves vagyok és az a kedvenc könyvem, sokszor olvastam. Szerintem nyugodtan olvashatod
2020. ápr. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Simán! Én 13 évesen olvastam :)
2020. máj. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Elolvastam, és szerintem eddig ez a kedvencem! Persze vetekedik a Bexivel, de véleményem szerint teljesen más a hangulata (ugye az IOV szomorú), és az egész történet másról szól, tehát egy szinten vannak.

Az tetszett nagyon benne, hogy - a legtöbb LL. könyvvel ellentétben - Hanna és Kornél kapcsolata fix. Pl. az SzJG-ben is Reni és Cortez kapcsolatáról szól a sorozat nagy része, meg a Bexi is Beka és Márk kapcsolatát viszi végig (bocs a szóismétlésért, nem jutott eszembe más kifejezés:) ). Ezzel ellentétben Hannáék már az elején összejönnek, és... stb. stb.

Nem akarok spoilerezni, nehogy valaki olyan lássa, aki még nem olvasta. :D

2020. máj. 4. 20:24
 7/8 anonim ***** válasza:
Igazából - többek között - káromkodás, dráma, és verseny-pszihológia miatt idősebbeknek ajánlanám. Mivel a korábbi rajongók egyre jobban idősödnek, a Bexi óta alapból komolyabb hangvétellel ír Laura.
2020. máj. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, én 10 évesen olvastam
2021. ápr. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!