Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hozhatok létre könyvnek...

Hozhatok létre könyvnek facebook oldalt?

Figyelt kérdés
Ha igen, mennyit?
2020. ápr. 18. 09:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Amennyit akarsz
2020. ápr. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Annak hozol létre oldalt aminek akarsz
2020. ápr. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Igen,DE minek?

-magyar iró tilos

-kihülési idő (megjelenés+6 hónap)....


Használd a keresőt:olvasnijó,könyvindex,Könvindex 2.0,könyvek pdf formátumban,legális ebookok...

2020. ápr. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Amúgy, attól is függ, hogy saját szerzemény e vagy nem.


Nekem például, amikor kiadták a könyvemet, javasolták, hogy csináljak egy Facebook oldalt a könyvemnek, ahol feltüntetem, hogy hol lesz a könyvbemutató, megosztok képet a könyvbemutatóról, stb.


Vagy online szeretnél könyvet írni? Van pár ismerősöm, akik online írnak regényt egy blogban, de Facebook-on se rossz megoldás - mondjuk kevesebb emberhez jut el, ha nem fizetsz érte, de így is eljut azért az emberekhez (Követi az oldalad egy ismerősöd, aki belájkolja az egyik kiírásod, így az ő ismerősei is látják, hogy lájkolt egy nyilvános tartalmat).


Ha a könyv nem a saját alkotásod, akkor pedig egyetértek az előttem szólóval.

2020. ápr. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Bocsánat, nem szerzeményt akartam írni (mert azt a zeneművekre mondják), hanem
2020. ápr. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

saját szellemi terméke

(bocsánat véletlenül túl korán nyomtam rá a "Válasz elküldése" gombra. Nem megy ma nekem a Gyakori kérdések honlap használata. :D

2020. ápr. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek
2020. ápr. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem saját könyvnek szeretnék oldalt, hanem egyszerűen a facebookon a saját oldalamon szeretnék megjelölni a listából könyveket, hogy miket olvastam, de sok egyszerűen nincs a listában. Maximum facebook által hirtelen generált minden infó nélkül csak egy cím.. Ezért gondoltam, hogy én hoznám létre őket. Ilyen könyvek mint pl. Viviane Villamont Kisdarázs című könyve, de még nagyon sok nincs fent. Nem magyar írók könyvei.
2020. ápr. 22. 11:58
 9/9 anonim ***** válasza:
A Kisdarázs nagyon jó. Gimis koromban olvastam.
2020. ápr. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!