Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Draco Malfoy milyen illatot...

Draco Malfoy milyen illatot érzett volna, ha beleszagol az Amortentia-ba?

Figyelt kérdés

Tudjuk róla, hogy kifinomult, gazdag családból származik, tehát én valami érzéki parfümre tudok gondolni, esetleg valami étel vagy ital, talán hajbalzsam.

Szerintetek?



2020. ápr. 18. 19:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Alma😂

Ma fogos kérdés.

Azt az illatot,mikor megtisztul a világ a sárvérüektől. XD

2020. ápr. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Gondoltam, hogy valaki ezt írja 😂

Te komolyan érdekel 🙂

2020. ápr. 19. 10:33
 3/12 A kérdező kommentje:
De*
2020. ápr. 19. 10:33
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem vanília illatot. Nem nagyon éreztem őt annak a valakinek, aki kötődik másokhoz érzelmileg, így nem hinném, hogy egy ember illatát érezné.
2020. ápr. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A bosszú édes illatát! 😂 Nem amúgy a viccet félretéve szerintem (ha létezik ilyen) akkor a tisztelet illatát hiszen őt sosem tisztelte különösebben senki a halálfalók között is csak a piszkosmunkával bízták meg. Senki nem tudta komolyan venni hiszen hogy úgy fogalmazzak elég gyáva, nyámnyila varázsló volt.
2020. máj. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, valami drága parfümöt, ami a hatalmat, az aranyvérűséget szimbolizálja, esetleg valami olyan seprű illatát, ami nagyon drága és épp most készült el, csak neki!
2020. máj. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%
Rowlingnak volt még Pottermore-on egy nagyon jó írása arról, milyen is Draco Malfoynak lenni. Ő valójában nem lenne egy kegyetlen és gonosz ember, viszont a közeg, amibe beleszületett, erre kényszeríti. Egyrészt az apjának igyekszik ilyenmód megfelelni, másrészt főleg a későbbiekben akár a szülei életét is kockára tenné, ha nem így viselkedne. Szerintem nincs olyan, amit jobban szeretne, mint ebből kiszakadni. Ezért véleményem szerint az illat egyik komponense egy számára kedves gyerekkori tevékenység során érzett illat lenne, ami az akkor megélt önfeledt örömre és gondtalanságra emlékezteti.
2020. jún. 9. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

#7-tel teljesen egyetértek!

#4 a családjához nagyon kötődött.

#5 szerintem nem volt nyámnyila, sőt! Vannak szituációk, amikor egész talpraesett volt.


Szerintem is valamilyen gyerekkori élmény illatát érezné, vagy az otthona, a Malfoy-kúria illatát. Esetleg az apjáét, akire mindig is felnézett. Vagy az anyjáét, aki mindig óvta.

2020. jún. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
10%
hey srácok, hát pansy parkinsont vette el végül:) bár fogalmam sincs neki milyen a szaga. amúgy szerette a pénzt nyilván, mondjuk arany mint nemesfém, vagy a pálcája asszem galagonya volt?
2020. aug. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Pansy Parkinsont? TE JÓ ISTEN!

A háború után megszakították a kapcsolatot. Draco Malfoy egy Astoria Greengrass nevű boszorkányt vett el (akit Draco szülei utáltak mert nem volt mugli ellenes) aki nem kapott szerepet a Harry Potter sztoriban.

2020. aug. 9. 19:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!