Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok ajánlani könyveket?...

Tudnátok ajánlani könyveket? Vörös pöttyös, vagy valamilyen pöttyösnkönyvet.

Figyelt kérdés

Na szóval kb egy féléve rákattantam az olvasásra, és hát falta a könyveket. Amit olvastam:

•Fiúknak akiket valaha szerettem mind a 3 részét.

•Across the univers mind a kettő részét

•Tüskéke és rózsák udvara ebből csak az 1,2 rész mivel szerintem a 3.rész borzalmas.

•Ezzel a szívvel.

•Útvesztő 1 részét

Szóval inkább jobban vonz a fantasy/Sci-fi(jól írtam?)mint a hétköznapi romantikus könyvek.A lényeg hogy akció dús legyen ne legyen vontatott, és legyen venne egy kisnromantikus száll.Ha tudnátok ilyen könyveket mondani akkor az nagyon megköszönném.


2020. ápr. 21. 21:17
 1/8 A kérdező kommentje:
Plusz egy kis leírás ha lehet.
2020. ápr. 21. 21:44
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
J. K. Rowlingot olvass. Ő a legjobb.
2020. ápr. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
A Tükörjáró sorozatot ajánlom. Fantasy,3 része jelent meg, a 4.(befejező) rész pedig idén, valamikor év végén jelenik meg.
2020. ápr. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A tükörjárólór már hallottam az egyik osztálytársam olvasta majd belenézek kösziba válaszokat:3
2020. ápr. 22. 09:21
 5/8 belapus ***** válasza:
2020. ápr. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Három Nemerét ajánlok.

1. Holtak harca. Erre a filmre hasonlít:

[link]


2. Elektron expedíció. Az emberiség egy idegen fajjal találkozik. Tapasztalt kommandóegység érkezik a helyszínre, hogy "megfegyelmezze az idegeneket".


3. A Triton-gyilkosságok. A TRITON távolsági űrhajó hazatérése után az egyik űrutazó azzal keresi meg a rendőrséget, hogy szerinte valaki sorban gyilkolja a hajó

volt személyzetét adó kutatókat.

2020. ápr. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, most leszt mit olvasnom egy ideig😊
2020. ápr. 24. 15:48
 8/8 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
Sarah J. Maas - Üvegtrón sorozata.
2020. ápr. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!