Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ez a könyv le van fordítva...

Ez a könyv le van fordítva magyar nyevre?

Figyelt kérdés
A napokban kiolvastam Rachel Vincent Sikoltók könyvsorozatát, amelyből 5 részt találtam meg. A könyveket pdf formátumban olvastam el. Rá is kerestem a 6. részre, ha jól láttam csak angolul van. Esetleg valaki tud valamit arról, hogy a könyv le lesz-e fordíva? Esetleg már le is van csak nem találom? Akinek megvan angolul az el tudná küldeni pdf formátumban? Előre is köszönöm, ha válaszoltok.

2020. máj. 14. 08:51
 1/4 A kérdező kommentje:
*Nyelvre
2020. máj. 14. 08:51
 2/4 anonim ***** válasza:
Hol vetted meg pdf-ben a könyveket? vagy illegálisan töltötted le? Az nem szép dolog! Az ilyenek miatt emelkednek a könyvárak!
2020. máj. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló! Gyakori látogatója vagyok a könyvtáraknak, de sajnos a helyzetre való tekintettel az egyik könyvtár sincs nyitva amit meg tudnék közelíteni. Sajnos a válasza nem segített sokat a kérdésemben, ellenben köszönöm, hogy időt szánt rám és válaszolt.
2020. máj. 14. 10:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Google a barátod! Csak öt kötetet fordítottak le, mivel nem vették meg elég sokan (inkább letöltötték), hogy megérje tovább kiadni.
2020. máj. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!