Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik a kedvenc Agatha...

Melyik a kedvenc Agatha Christie könyvetek?

Figyelt kérdés
Olvastam már a Tíz kicsi néger, Az Ackroyd-gyilkosság, Öt kismalac, Halál a Níluson, Gyilkosság az Orient Expresszen, Az ABC-gyilkosságok és a Miért nem szóltak Evansnak-t. Nektek melyik a kedvencetek, vagy melyiket érdemes még elolvasni? Az is jó, ha felállítotok egy TOP 10-et. Ha tudtok valaki hasonló írót, azt is szívesen fogadom.
2020. máj. 18. 17:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Hétvégi gyilkosság, Paddington 16.50, Holttest a könyvtárszobában, Gyilkosság meghirdetve, A kristálytükör meghasadt, Szunnyadó gyilkosság, A vád tanúja, Nyaraló gyilkosok, Az elefántok nem felejtenek, Cipruskoporsó, Egy marék rozs, Temetni veszélyes.
2020. máj. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az ABC gyilkosságok a legjobb, szerintem
2020. máj. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Ami nálam is a kedvencek között van: Öt kismalac, Halál a Níluson, Az ABC-gyilkosságok, Paddington 16:50, Cipruskoporsó. Ezen kívül Mrs. McGinty halott, A ferde ház , Nyílt kártyákkal, A kutya se látta, És eljő a halál, Nem zörög a haraszt.

Igazából a krimik közül majdnem mindet szerettem, csak a kém és kalandregényei között volt ami kifejezetten nem tetszett.

2020. máj. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát én most lettem Tommy and Tuppence rajongó. Igaz eddig csak a titokzatos ellenfelét meg az NvagyM et olvastam, utóbbi, kifejezetten AC kedvencem.
2020. aug. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban!
2020. aug. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Poirot karácsonya
2021. dec. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nyaraló gyilkosok

Gyilkosság az Orient exprssszen

Poirot karácsonya

Öt kismalac

Macska a galambok között

Halál a Níluson

Holttest a könyvtárszobába

Lord Edgware meghal

ABC gyilkosságok

2022. nov. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Öt kismalac

Tíz kicsi néger

Gyilkosság az Orient expresszen

Rejtély az Antillákon

2023. jan. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!