Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ha Ron nem Hermionéval jön...

Ha Ron nem Hermionéval jön össze, ki lett volna neki megfelelő partner?

Figyelt kérdés
Az előbb volt itt egy másik kategóriában (filmeknél) egy olyan kérdés hogy Hermione miért nem Harryt választotta (nem én írtam), ezt kicsit továbbgondolva, ha tényleg Harryvel jön össze Hermione, akkor Ronnak ki jutott volna? Kivel tudtátok volna őt elképzelni mint egy párt?

2020. jún. 6. 23:10
A kérdező szavazást indított:
Lavender Brown
Luna Lovegood
Fleur Delacour
valamelyik Patil lány
Katie Bell
Cho Chang
másik roxfortos lány
senki, maradt volna szingli
melegnek kellett volna megírni őt
más (kommentben)
50 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy eredetileg Rowling nem Ront akarta Hermione mellé, hanem Harryt. Aztán rajongói nyomásra került Ginny Harry mellé.
2020. jún. 7. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
hát én a Harry-Hermione kombó nagyon nem támogattam volna. Kettejük kapcsolata a kiegyensúlyozott fiú-lány barátság szimbóluma, ha már a 2 fiú közül annyira össze kellett jöjjön valakivel Hermi, akkor már inkább Ron, akivel mindig csipkelődött... Bár a legjobb talán az lett volna, ha hármójuk kapcsolata megmarad a baráti szinten. Egy angol videós mondta azt az ötletet, hogy szerinte nem lett volna rossz, ha Hermione és Ron egy ideig járnak, majd még a sorozat befejezése előtt szakítanak, és Rowling megírta volna, hogy így hogy próbálják a barátságukat fenntartani, kezelni ezt a szituációt tiniként.
2020. jún. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is jobb lett volna, ha csak barátság marad köztük.

Harry és Ginny szerintem rendben van.

Hermionet amúgy Krummal tudnám elképzelni.

Ron meg hát jó kérdés. Ezek közül senkivel sem. Valamilyen griffendeles csajjal esetleg.

2020. jún. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem Harry-Hermione párosítás jobb lett volna. Ez esetben Ront Lunával hoztam volna össze,a könyvben is mindig mondja Ron hogy - hát én imádom ezt a lányt akármilyen fura is. A könyvben barátként mondja de szerintem aranyosak lennének együtt. :)))
2020. júl. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
89%

Első: erősen kétlem, ugyanis egy interjúban pont azt mondta, hogy UTÓLAG már látja, hogy Ron és Hermione párosa nem oké, de mégis azért történt így, mert már eredetileg így tervezte. Ha olvastad a könyveket, akkor láthatod is, hogy már az elejétől fogva ki van dolgozva (nem úgy, mint a Harrx-Ginny páros...).

Nem szeretem Rowlingnak ezeket az utólagos (bele)magyarázkodásait, sok rajongó szereti ezt a párost, ő meg jön az ilyen baromságokkal, amikkel lerombolja mások elképzeléseit...

Amúgy szerintem pont rendben van Ron és Hermione együtt, barátként kezdték, sok mindenen mentek együtt keresztül, és épp eléggé különbözőek ahhoz, hogy fejlődni tudjanak egymás mellett.

Harryvel pedig abszolút nem illenek össze, ezt a shipet soha nem is értettem. Amikor Ron nem volt velük, egyértelmű volt, hogy Harry kicsit "unatkozik" Hermione mellett. Sokkal inkább testvéri az ő kapcsolatuk és baráti, köze nincs a romantikához...

Harry Ginnyvel oké, bár az írónő jobban felvezethette volna szerintem ezt a szálat, a hatodik részben csak úgy bedobta...

2020. aug. 3. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
56%
Az én véleményem az, hogy Hermione és Ron párosítás tökéletesen rendben van. Igazábol ez egy jól felépített kapcsolat volt, ha meg Rowling bánta volna a dolgot, akkor úgy rendezte volna a szálakat, hogy szakítsanak. De szerintem a Harry Ginny páros is valamelyest fel van építve, a Chos rész ha nincs, akár hamarabb is összejöhettek volna. Harry meg Hermione viszont nagyon jó, hogy megmaradtak barátoknak. Ők igazábol olyanok mint két testvér, és ez sokkal árnyaltabb kapcsolat mintha együtt lettek volna. De így mivel ilyen párosítások lettek, a barátság mellett tényleg rokonok letttek, így teljesedett be hármójuk kapcsolata.
2021. márc. 3. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!