Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi lenne ha találkoznál az...

Mi lenne ha találkoznál az alteregóddal, vagy bárkivel akivel egy röpke beszélgetés után kiderülne ugyanazokat a könyveket szeretitek olvastátok csak kicsit más látószögből, jó lenne a diskurzus?

Figyelt kérdés

2019. máj. 30. 20:08
 1/9 anonim ***** válasza:

Az alteregó nem éppen ezt jelenti. XD

Talán jó lenne, talán nem.

Akivel beszéltem így, azzal jó volt. De biztos olyan is lenne, akivel nem lenne az.

2019. máj. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
olvasásra,tájékozódásra ajánlott: [link]
2019. máj. 30. 20:27
 3/9 A kérdező kommentje:
tudom az alterego személyiségzavar irodalom világában,hasonló második sokadik?én saját magamban!?
2019. máj. 30. 20:30
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem érdekel a lista, mert nem érdekel egy könyv népszerűsége. A tartalom érdekel.
2019. máj. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
de azért a népszerűség csak mond valamit,meg hogy a hullámok ugyanarra a fejezetre oldalra könyvre vibrálnak?:)
2019. máj. 30. 20:40
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen.

A Szürke Ötven Árnyala is népszerű, mégse nagydurranás.

2019. máj. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
az csak a sexizmus a dominálás meg a birtoklási vágy nagy háttérhatalommal,mi gondolkodnivaló van benne?:)
2019. máj. 30. 21:06
 8/9 A kérdező kommentje:
,lehetne az olasz lingeri italia rekláma is mert folyton a sex a dominálás a hatalom
2019. máj. 30. 21:07
 9/9 anonim ***** válasza:

Épp ezt írom.

A népszerűség nem jelent minőségit.

2019. máj. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!