Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Valaki össze tudja szedni az...

Valaki össze tudja szedni az összes feladatot az IOV-ból?

Figyelt kérdés
Már régen olvastam az első részt és elfelejtettem őket. (Ha vki azt is tudja h mikor ki esett ki, azt nagyon megköszönném)

2020. jún. 9. 21:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

1.: Bejutni a kapun (négy csapat esett ki)


2.: Éjszaka a betűket követve kitalálni az erdőből (rózsaszínek estek ki)


3.: Megnevezni a versenyzőket + csapatszínüket (sötétkékek estek ki)


4.: Biciklizés (fehérek estek ki)


5.: A titokdobozhoz tartozó kulcs megszerzése + doboz kinyitása (barnák estek ki)


6.: Megtalálni Kocsis igazgatót a rejtvények alapján (lilák estek ki)


7.: A kötélen lógó csapattagot kell felhúznia a másiknak egy bizonyos pontig, úgy hogy csak bizonyos feladatok teljesítése után húzhatja meg a kötelet (világoskékek estek ki)


8.: Állni a padokon (világoszöldek estek ki)


9.: Simon mondja játék az erdőben (halvány rózsaszínek estek ki)


10.: Négypróba: úszás, mászás, futás, biciklizés (feketék estek ki)


11.: Különböző feladatok teljesítése: hordd el magad, mássz fel, edd meg, ásd ki magad, jól hallottad, ezt nézd, merülj el (türkizek estek ki)


12.: Négyféle feladat teljesítése: bottle flip, tárgyak megkeresése a rumliban, kirakós és pingponglabdák dobálása poharakba (világosbarnák estek ki)


13.: A kiesett csapatok szavaznak szimpátia alapján (arany csapat esett ki)


14.: DÖNTŐ: Kinevet a végén életnagyságú táblán, bábuk helyett a játékosok, tehát sötétzöld vs. sárga vs. türkiz vs. piros. A piros csapat nyert.

2020. jún. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, elírtam. A dötőben nem a türkizek voltak, hanem a szürkék.
2020. jún. 10. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi szépen:)
2020. szept. 6. 15:25

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!